SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dymatize - Xpand >>> nowa formuła <<<

temat działu:

Dymatize

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 210650

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 248
A u mnie lipa ...... nie dziala za dobrze. myślałem ze się wkręci itp czy cos ..... a tu zmula .... Pobudzenie niech będzie 3/10 pompa 4-5/10, przyrost siły 7-8/10 ( to jedyny plus ) tyle ze łącze z mono wiec nie wiem tak do końca czego to zasługa pewnie tego i tego po trochu ;) ale tak czy siak nie zakupie go więcej .... ogólnie mój organizm słabo reaguje na pobudzacze ale nox pump extrme dobrze mnie pobudza w porównaniu do XP .
to tyle mojej opini ....... :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 36 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 450
piona94 tak można łączyć z mono. Najlepiej Xpand przed treningiem, a mono po treningu i w dni nie treningowe także mono po przebudzeniu co najmniej 30min. przed śniadaniem. Ważne pić duuużo wody:).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2206
Witam
Czy w porównanie z hp xp wypada lepiej ? nie chodzi mi o smak ,rozpuszczalność , tylko o efekty? , oczywisci łącząc z mono
pozdro

benny993

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 232
witam, czy poleczenie tego produktu z cm3 od trec ma jakis sens?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiem, że jestem mile zaskoczony :)
Spodziewałem że że po pierwszej dawce niewiele poczuje, a tu chodzę jak wystrzelony.
Rozpuszczalność według mnie bardzo dobra... smak ? jak oranżadka xD
szamało się różne śmierdzące dziadostwo a to jest po prostu dobre :)
Co do ogólnych wrażeń powiem tak:
pompa - elegancka
siła - ciężko powiedzieć jak na pierwszą porcję
skupienie na treningu - również eleganckie
Porównując np do HP ... XP o wiele lepiej na mnie podziałał (przynajmniej początek)
wypowiem się jeszcze po skończonym cyklu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 331 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3986
dobra odzywka, wzrostu siły jako takiego nie zanotowałem ale zapał do treningu i pompa mięśniowa 1 klasa :) Polecam, w smaku rowniez dobry :)

glupot nie ma co gadac, z dala trzymac od ploty, nie ma co opowiadac, plota to efekt glupoty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1002
Wczoraj brałem 1 raz pompa na bicu po 3 seriach taka ze Juz nie mogłem ćwiczyć xd żyły wychodzą. Brałem go o 12 w południe i meczylem sie do 2 w nocy zeby zasnąć ... Dla mnie rewelka xd chodzi mi o tego nowego extreme pump xd dam znać za miecha jak z siła

padłeś powstań, Powerade xd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5745
biore juz tydzien i wogole nie klepie, nic nie czuje ;/
no ale zobacze pod koniec lutego wtedy ocenie, chociaz watpie w ponowny jego zakup ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 264
A ja mam pytanko panowie z innej beki :P tak niby w temacie a jednak OT :) jak wy laczycie tego xpanda z mono a ja kupiłem sobie schocka ze stormem(jak sie razem bierze to jedna miarka schocka 30 min przed i jedna storma 20 min po treningu) to dorzucić mono do tego jeszcze?? niby jedno i drugie zawiera krete ale ***@ć broszury :P co Wy o tym myślicie???

OTHER CAR AUDIO- Montaż profesjonalnych instalacji car audio do wszystkich modeli samochodów tych nowych i tych starszych :D w okolicach Tarnowa (małopolskie) ZAPRASZAM [email protected] lub sms 796174489 gg 7770921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Miałem, próbowałem.
Efekty dobre, jest pompa i chęć do treningu, smak bardzo dobry jak dla mnie.
Jeden minus - szybko się do niego przyzwyczaiłem i działał coraz słabiej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dymatize - NOV

Następny temat

Dymatize - Xpand Caplets

WHEY premium