SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dymatize - Xpand >>> nowa formuła <<<

temat działu:

Dymatize

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 210656

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33
stack oceniany ogólnie bardzo dobrze jednak na mnie podziałał słabo, nie znacznie siła i masa. widac nie kazdego rusza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1941
Ja stosowałem Xpand na swoim drugim cyklu masowym oraz na przedostatnim. Mam już trochę doświadczenia z różnymi odżywkami i Xpanda oceniam pozytywnie. Daje niezłe efekty (jak za tą cenę naprawdę sporo widać :) ), polecam początkującym. Ale jeśli idzie o smak to wiele innych odżywek bije go na głowę, bo niestety nie wszystkie jego smaki są, powiedzmy sobie szczerze, udane. Rozpuszcza się nieźle, cena też nie za wysoka, ale jak ktoś ma więcej kasy może zaaplikować sobie dużo lepszy stack, a jeśli nie, to niech sięgnie po Xpand bo naprawdę warto.

Walcz z ciężarami i nie daj się pokonać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9052
Ja zjadlem narazie 4 porcje i nie czulem specjalnego pobudzenia lekka pompa moze dopiero sie rozkreca. Za pierwszym razem za***iscie mi weszło smak cheery teraz juz gorzej troche no i rozpuszczalnosc 9/10. POLECAM.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9935
mozna wszamac z shockiem ? a moze jest to woywalenie kasy w bloto co sadzicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66
Jak długo powinien trwać pełny cykl na xpandzie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6901
ok ja dokupie do x-padna cell pump... tylko ile mi wystarczy 450g czy 665g???
mam do tego bialko ostrowi jakies 1,5kg no i troche innych masowek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 577
aktualnie jem xpanda i musze powiedziec ze za***isty!! pompa masakra
mam jedno pytanie pisze zeby nie popijac xp mlekiem a gdy wstane rano zjem na czo xp to moge 10 minut po tym zjesc platki z mlekiem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1941
Lepiej poczekać z 20-30 minut. W ogóle kreatyny wszelkiego rodzaju nie warto mieszać z mlekiem, to samo tyczy się odżywek białkowych. Po prostu jeśli zjesz coś białkowego to kreatyna idzie na marne. A xpanda proponuję pic przed i bezpośrednio po treningu. Wtedy daje najlepsze efekty. Choć można np. przed treningiem, a po treningu wypić sobie gainerka a dopiero później po upływie 2 godzin xpanda, ale jak kto woli.

Walcz z ciężarami i nie daj się pokonać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 577
Jak długo powinien trwać pełny cykl na xpandzie ?


ponawiam to pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 676
Jestem na koncu cyklu...Masa + 7 kilo ...sila na duzy +.Bardzo dobrze na mnie dziala...POLECAM.

Podczas cylku wpakowalem 9 kilo gainera i 6 kilogramow bialka + oczywiscie dieta.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dymatize - NOV

Następny temat

Dymatize - Xpand Caplets

WHEY premium