SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dymatize - Xpand >>> nowa formuła <<<

temat działu:

Dymatize

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 210654

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 440
A tak propo
Rozpuszczalnosc: +
smak:winogronowy +
efekt: +
10/10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1371
na jakim okresie czasu to oceniasz?

Nothins`s gonna be the same now!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99
włąsnie biorę Xpanda : smak blue raspberry bardzo dobrze sie rozpuszcza pare sekund i gotowy samk bardzo dobry, stosuje go 2 razy dziennie w dni treningowe jak i nie treningowe :) 45 min przed treningiem i 45 po treningu ... jak narazie to nie za dobr są wyniki a nawet moge napisać że wogóle nie czuje ze go biore moze tylko to ze w nocy nie za bardzo mogę spac... nie weim jak bedzie później bo to dopiero pierwszy tydzień ale zobaczym jak skończe cykl to napisze jakie przyrosty itp. :)pozdrawiam

No Pain No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1371
stosujesz diete do tego?

Nothins`s gonna be the same now!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 440
co za różnica po jakim czasie oceniam ważne ze ćwiczę tak jak należy i stosuje się do dietki i czuje wyraźna różnice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99
trucik: stosuje diete

No Pain No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1371
hmm to moze zmien trening

Nothins`s gonna be the same now!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99
nie no trening mam barzdo dobry ... a nawet stosowałem bardzo dużo róznych suplementów i szczerze mówiąc więcej sie spodziewałem ... no ale to narazie pierwszy tydzień cyklu może sie jeszcze rozkręci.... :) mam taką nadzieje...

No Pain No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99
a mam jeszcze takie pytanko: moze by spróbował brac więcej niz miarke bo brałem wiele suplementów i zeby miały lepszego kopa brałem większe dawki niż takie jak na opisie... co o tym sądzicie????

No Pain No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1371
niema co przesadzać z miarkami, szkoda nerek :) Ja na 1 cyklu na XP czułem pompem, ale gdy zmieniłem trening to wtedy nie mogłem rękami ruszać.

Nothins`s gonna be the same now!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dymatize - NOV

Następny temat

Dymatize - Xpand Caplets

WHEY premium