SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dymatize - Dyma-Burn Xtreme

temat działu:

Dymatize

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126064

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3845
Mógłby mi ktos powiedziec czy oplaca sie łaczyc tse?
;)) z gory dzieki :)

Zmieniony przez - affan33 w dniu 2009-03-17 21:16:05

Bóg dał Ci ciało teraz zbuduj z niego zbroję

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
A po kij chcesz to laczyc z TSE?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 118
nie dawno zacząłem ćwiczyć i zakupiłem shock therapy i czy moge go brać z Dyma Burn'em czy to raczej nie ma sensu.
Chce zrzucić brzuch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 738
Witam, chcę kupić dyma burn, tylko takie pytanie, bo na allegro widzę w 2 różnych opakowaniach:
1.
http://allegro.pl/item653782542_dymatize_dyma_burn_extreme_100_kap_efka_usa.html 

2.
http://allegro.pl/item657534495_dyma_burn_100caps_najmocniejszy_spalacz_w_polsce.html

i nie wiem który wybrać, który jest lepszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 897
W pierwszej jest Salvia Sclarea Extract czyli z tego co pamietam ekstrakt szałwii morskiej. Czyli nie efka tylko chwyt marketingowy dymatize
Wygląda na to ze te 2 aukcje to ten sam produkt i ten sam sklad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1191
jam ma dyma burn 90 kaps o_O sa w ogole takie czy to jaks podrobka?

skład:
wit b6 22mg
comprising of green tea extract from leaf(Mahuang???)
l-phenylalanine
l-tyrosine
caffeine
cayenne peper
ginger powder
kelp
HCL
dicalcium phosphate
cellulose
gelatin
titanium dioxide

brakuje guarany, l-carnityny i white willow.

to jakas stara wersja(a moze najnowsza)? prosze o info. dodam ze kupowalem to w sklepie w wwa, a nie zadne allegro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
@michas88:

w pierwszej masz w nowym opakowaniu - firma dymatize zmieniła szatę graficzną swoich supli. W drugim masz jeszcze w starym. Poznać po napisach na srebrnym tre "PRO-LINE" - wszystko praktycznie z tym napisem robili, białka, kreatyny,spalacze itp. potem zmienili wygląd na (moim zdaniem) ciekawszy. Ot i cała różnica. Więc produkt wyżej pewnie jest do tego świeższy

@ufo_duz_it : mogę się mylić, ale możesz mieć jakąś słabszą wersję, czytałem gdzieś kiedyś że na europę wychodził ten spalacz w słabszej wersji. Więc istnieje prawdopodobieństwo, że masz Europejską bez cholerrrrnie ważnych składników jeśli chodzi o działanie tego spalacza, przedewszytkim johimbiny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11993
Daje kopa skubaniec Wczoraj (1 lipca, zeby nie bylo) wzialem ostatnio z zaplanowanych dawek "na rozpoznanie", czyli 1 caps przed sniadaniem i 1 caps przed treningiem. A czuje, ze teraz moglbym swobodnie jeszcze walnac jednego hiita i pozniej biegac jeszcze, siedze i zasnac nie moge :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1191
tej mojej wersji nie ma nigdzie do kupienia! w sumie zobaczylem ze za 6- zl jest 90 tabsow, czytalem ze db xtreme jest dobry wiec wziąłem w ciemno... człowiek uczy sie na bledach, na nastepny raz przejze sklad nim kupie.

dziek z a info, pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41
witam!

co sądzicie o przyjmowaniu 2 kapsułek przed treningiem o późnej porze tj. 21-22 godzina? czytam, że po 16 nie powinno się brać. warto przestrzegać tego czy raczej nic nie powinno się dziać? żadnych kłopotów zdrowotnych (poza jelitowymi) nie mam. dzięki z góry za odpowiedź.

Zmieniony przez - fcbruce w dniu 2009-09-06 23:21:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dymatize - BCAA Complex 2200

Następny temat

Dymatize - Elite Whey Protein

WHEY premium