SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dymatize - Dyma-Burn Xtreme

temat działu:

Dymatize

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126158

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1231
aaaa i ten przód też jakiś taki inny:/




Zmieniony przez - jokeero7 w dniu 2011-11-24 17:32:38

Po co ćwiczę, skoro i tak kiedyś umrę?? Po to, żeby mieć większą trumnę!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
nie wiem czy ta jest slabsza, poszukaj na forum czy wersja eph200 jest gorsza - ja miale wersje nie "with eph200" tylko "with ephedrina", co oczywiscie jest zabiegiem marketingowym(efedryny tam nie ma), ale pisze o tym informacyjnie, w celu rozeznania w etykietkach. te, ktorej nachwalic sie nie moglem, zawiera yohimbine, twoja jej nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1231
dokładnie!! też czytałem dużo pochwał dla wersji z yohimbiną, a ta moja to nie wiem;/ no nic zadzwnie jutro do gościa i się dowiem. Ale boje się że trzeba ją bedzie odesłać bo jednak co joha to joha;d alee gdyby ktoś z użytkowników stosował tą wersję bez johy proszę o recenzję!!

Po co ćwiczę, skoro i tak kiedyś umrę?? Po to, żeby mieć większą trumnę!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
yohimbiny tam (w tym moim) wcale nie jest dużo, prawdę powiedziawszy nie wiem co w tym spalaczu tak pali - to zastanawiające w sumie. bodyfat nie byl juz duzy tak jak pisalem, tempo spalania zwolnilo, ostro juz harowalem i dietowalem, ale gdy dorzucilem Dyma, az sie zdziwilem ze cos taniego tak daje rade w tak niskiej dawce (2caps/na dzien = polowa dawki producenta)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1231
no yohy tak jak mówisz nie jest dużo, ale dochodzi jeszcze l-karnityna i guarany 910 mg, a nie 450 tak jak w mojej wersji. może to wszystko naraz daje rade. Zanalazłem gdzieś na forum taką wypowiedz na temat dymatiza:
"są 3 wersja Dyma-Burna.
Ta o której piszesz, to wersja USA 100 kaps z johimbiną i to ona Cie tak kopła.
Wersja EU 90 kaps dla dziewczyn,
wersja USA 100 kaps bez johimbiny dla większych dziewczyn;)
"

czyli wychodzi na to, że ja dostałem tą wersję dla większych dziewczyn;d
jeszcze sam nie wiem co zrobię, czy wymienię czy zostawię, bo to w sumie moja pierwsza redukcja więc może ta wersja wystarczy.
Jeżeli zostane przy tej wersji, to przetestuje i napisze tu o niej recenzję, ażeby przyszli klienci wiedzieli którą wersję lepieuj wybrać;)

Zmieniony przez - jokeero7 w dniu 2011-11-25 09:10:41

Po co ćwiczę, skoro i tak kiedyś umrę?? Po to, żeby mieć większą trumnę!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 860
Witam, bardzo bym prosił o wypowiedz osób, które są po cyklu 100tabsów, jakie efekty.
Mam zamiar stosować DYMATIZE Dyma-Burn Xtreme, jeśli będę biegał po godzinie 16 (od czasu do czasu godzina biegania może się zmienić)to kiedy najlepiej brać 1 porcje a kiedy 2? Oczywiście posiadam dietę na redukcje + siłownia.

Zmieniony przez - maciejsz w dniu 2011-12-01 18:16:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
nie kombinuj z bieganiem, wstawaj rano wcześniej, łykaj dyma, rób 45-60 min. aero (szybki spacer, rower stacjonarny itd.) , trzymaj dietę a efekty będą więcej niż zadowalające! Jeśli dołożysz jeszcze siłownię 3x w tyg. będzie jeszcze lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 533
Jak na pierwszy kontakt ze spalaczami u osób, które wrażliwe są na kawę, etc. naprawdę mega hardcore. A pytanie o efekty, to raczej wypadkowa: diety, treningu siłowego i areobowego oaz suplemantacji. Ja byłem zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 860
Dzieki za informacje, ale jesli chce to przeciez moge biegac bo tez zalezy mi na kondycji i ogólnego samopoczucia i przy okazji bede mial areoby. W moim przypadku bieganie jest mozliwe tylko po godzinie 16...

VueS: "Jak na pierwszy kontakt ze spalaczami u osób, które wrażliwe są na kawę, etc. naprawdę mega hardcore" co masz dokładnie na mysli?

Zmieniony przez - maciejsz w dniu 2011-12-02 18:19:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
pewnie miał na mysli ponad 300mg kofeiny w porcji (2caps) - ja po przerwie 2 letniej ze spalaczami, mimo codziennej pokaznej porcji kofeiny spozywanej z kawą biorąc 2caps. na czczo uznałem to za mimo wszystko głupi pomysl. nie czulem sie zle, ale czulem sie inaczej - kto mial do czynienia ze spalaczemi, i jest podatny na stymulanty zapewne wie o jakie uczucie mi chodzi. zacznij od 2 caps na dzien w 2 porcjach, dobrze podkreca metabo, dobrze pali. sprawdzone.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dymatize - BCAA Complex 2200

Następny temat

Dymatize - Elite Whey Protein

WHEY premium