SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dylemat, mocny spalacz, tylko który?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Nie wiem bo nie dałem rady tego jeść normalnie żeby się przekonać. Źle się czułem po tym bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
z tydzien temau byl taki sam temat

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Niebawem będziesz miał takie same codziennie, sezon idzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
wiesz nie chodzi mi o tematyke redukcji, tylko nawet takie same produkty byly wymienione i konwencja ktory najlepszy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 340 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2713
jak nie lubisz trzepania po glowie i zjazdów (hyperlean) to z tych najlepszy hellburner zdecydowanie jeśli chodzi o palenie sadła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 162 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8666
A co powiecie o Thermal PRO v3 i o MAN SCORCH, mi tu nie chodzi o mocne kopanie tylko aby efekty były jak najlepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
bym w scorcha celowal,

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 162 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8666
Właśnie kupiłem MAN SCORCH, opiszę efekty jak skończe cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2273
Moj kolega brał Thermal PRO,pocił sie jak świnia,przez miesiąc schudł okolo 5-8kg (przy dobrym aerobie),lecz bylo widać "efekty uboczne",miewał zawroty głowy,oraz częste wymioty...1 miesiąc na thermalu pro Ci wystarczy,potem to oddstaw bo moze byc z tobą zle...a co do reszty,niestety nie wiem jak działają: >
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 162 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8666
Zakupy zrobione od wczoraj leci cykl:
- MAN STORCH
- karnityna z zieloną herbatą
- wiadomo BCAA
- witaminki i minerały
- jakieś tam białko na noc

i dzisiaj dotarła do mnie YOHIMBE i nie mam pojęcia jak to dawkować i o jakich porach.

Resztę biore tak:
- STORCH naczczo i 30 min przed treningiem
- karnitynę i zieloną herbatę z 1.5h przed treningiem
- bcaa przed interwałami i podczas treningu
- witaminy do głównego posiłku
- a białko 30 min przed snem

No i jak tu wcisnąć tą YOHIME ?


Zmieniony przez - EnerGGy w dniu 2012-04-24 11:45:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prawidlowosc w suplementacji

Następny temat

thermo speed extreme

WHEY premium