SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prawidlowosc w suplementacji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 147
Mam pytanie odnosnie prawidlowego rozplanowania subplementow.

Aktualnie biore:
SFD Mass Activator
Olimp Carbonox
Activlab Creatine Powder
Activlab BCAA XTRA

Pytanie jak to rozlozyc w ciagu dnia. Poczytalem troche ale tez nie jestem pewien.
Obecnie jest tak:
W DT
Na czczo 5g Kreatyny
Sniadanie
Drugie sniadanie
SFD
Obiad
30 min przed silowania Carbonox
Bezposrednio przed silownia 5g BCAA
Bezposrednio po silowni 5g Kreatyny + 5g BCAA + Carbonox
SFD
Kolacja
Druga Kolacja

W DNT
Odzywanie podobnie, kreatyna w podobnych porach jedynie BCAA jedno do obiadu a drugie 5g przed snem.

Dobrze suplementuje? Glownie nie jestem pewien tego BCAA. I czy moge mieszac kreatyne, bcaa i carbonox w jedno i pic? Bo te activlaby sa ochydne troche i ten carbonox dobrze poprawia pijalnosc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bcaa 1g na 10 kg masy ciała licząc to, że w tym Activlabie jest tylko 5g/10g to musisz zwiększyć porcję i policzyć sobie ile aminokwasów rozgałęzionych tam trzeba łyknąć. Jak chcesz na dłużej to bcaa to łyknij przed siłką tylko lub areo. W DNT bcaa szkoda marnować.
Kreatyna dobrze, tylko w DNT wystarczy jej 5g rano... reszta według braków.



Zmieniony przez - Mlekołak w dniu 2012-04-18 23:52:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1654 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28737
tak możesz wszystko razem mieszać carbo kreta i bcaa
bcaa w dni nie treningowe nie dawaj bo szkoda prachu
ogólnie zamiast carbo po treningu mozesz dac gainera

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 147
Lepiej gainera od razu po silce zamiast carbo? Zawsze wyglada to tak ze od razu biore carbo, wracam do domu co zjamuje mi jakies 30-40min i wtedy dopiero gainera lykam.

Waze 75g czyli rozumiem ze po 15g w DT mam BCAA brac? Brac przed i po silce czy moze przed i na noc? Bo tez taka teorie uslyszalem.

W DNT kreatyne tylko na czczo te 5g? Olac branie w poludnie?


Zmieniony przez - Paulo w dniu 2012-04-19 01:00:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1654 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28737
daj gainera po siłce a ja wrócisz do domu to zjedz normalny posiłek,bierz przed i po siłce z xtra wychodzi 15g na porcje przy twojej wadze, a kreatynę wystarczy jak będziesz brał tylko 5g rano w DNT

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Możesz pić nawet podczas treningu jak chcesz to BCAA.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
przed tr bcaa 15-25g
po tr gainer
i bedzie si
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 147
Czyli carbo tylko przed treningiem jak juz ? W ogole carbo jest przydatne jesli chodzi o DT? Czy po prostu Stosowac je tylko jako uzupelnienie diety? Bo dotychczas stosowalem go jako taki regenerator ale to bylo zanim zaczalem brac bcaa i kreatyne.

15g bcaa na porcje czyli lacznie mam brac 30g? Tak to rozumiec? Bo biorac przed i po treningu by tak wychodzilo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1654 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28737
przed treningiem zjedz porządny posiłek 1-1,5h przed, carbo na razie zostaw,do uzupełnienia diety masz gainera, bcaa możesz dać porcję przed a po juz nie musisz bo pijesz gainera po siłowni

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja, problem z suplementami.Bol oka. POMOCY

Następny temat

Dylemat, mocny spalacz, tylko który?

WHEY premium