SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drobny problem - systematyczna... erekcja ??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
Hejka ludki. Od dwóch lat ćwiczę na siłowni. Jakiś czas temu jednak znajomy przyniósł mi jakiś wspomagacz / suplement chyba coś z testosteronem - ulotka po angielsku - niestety nie znam. Niby na poprawienie przyrostu masy przy ćwiczeniach.

Wszystko super problem tylko w tym, że zamiast przyrostów masy pojawił się inny przyrost że tak powiem. Przyrost impulsów prokobiecych i częsta ... erekcja. Jak ćwiczę czy zaraz po ćwiczeniach zaczyna mi sterczeć i czuje potrzebę aby zaliczyć jakąś pannę natychmiast. Muszę gonić do toilety i wiadomo co bo sie nie da. Zaczyna mi to troche przeszkadzac bo cwicze, cwicze, a tu nagle mi sie cos rusza w nogawce. Zeby jeszcze na silce byly same laski ale , a wiekszosc to sami kolesie.

Czy mozna cos z tym zrobic ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 963 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3860
prowokacja

****a, co za fecet psize ze mu sie cos podczas treningu w nogawce rusza .....

Zmieniony przez - Drelka w dniu 2009-07-27 00:37:34

Through every dark night, theres a bright day after that.
So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it. /2pac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 749
Udać się do specjalisty

Nadzieja umiera ostatnia...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714


co to za suplement?

Może kumpel Ci tam Viagry dosypał

Zmieniony przez - hadesZiom2 w dniu 2009-07-26 14:23:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
z tego co wiem ale nie jestem pewny. moj kumpel wbijal tescia i jemu tez sie ciagle chcialo rvchac...

albo masz po prostu pociag do mezczyzn i dlaatego:p;)

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 762 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15813
prowokacja!

................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8081
Ekhm ze tak powiem pociag do mezczyzn to nic zlego :D musza byc i tacy ludzie hehe ;d zeby pozniej z nich demotywatory robic :D ogolem udaj sie do lekarza :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 370 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5425
prowokacja mysle :D

Garda na Wszystko i Wszystko Na Garde

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 541
Przyczyną może być wzrost poziomu testosteronu- ten supl to pewnie jakiś booster ewentualnie ph. To tak jak u niektórych adolescentów erekcja pojawia się bez powodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
Z etykietki pamiętam że coś na Trestris czy coś takiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
I kurna nie jestem pedałem !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2378
A ja myśle, ze dobrze w twoim wypadku jest wiekszosc facetów na siłce xD Bo mogło by być jeszcze ciekawiej

Zmieniony przez - yayco w dniu 2009-07-26 16:11:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan treningowy - czas na nowe bodzce

Następny temat

Plan do oceny :) prosze o rade

WHEY premium