SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dorzucić węgli?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1353

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

74

Wzrost

178

Obwód ramienia

35

Obwód klatki

99

Obwód uda

56

Obwód talii

88(na pępku)

Staż na siłowni

2 lata z przerwami 0 doswiadczenia wiedzy. Na diecie od 3 tyg

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

(z potreningu)B 230 WW 355 T 170

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Obecnie na pierwszym (zle ze zaczałem, ale juz nie moge się wycofać) 300enana tescia e5d

Opisz swój plan treningowy

5x5 FBW przez miesiąc od jutra PushPullLegs

Cel cyklu

Masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

---

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

oj z 20%myśle

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Kiedyś byłem szczupły chudziutki bardzije (mam szczuple kosci wiec tak zle to przy 35cm w bicu nie wyglada)bez diety troche mi tam w lapie zmalalo bo 1 cm, ale nigdy nie spalilem sadelka z brzuszka;d

Stan zdrowia

bdbdbdbdbbd l;D

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Lekki zarost, nie łysieję

PPM (podstawowa przemiana materii)

~1700

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Idize ciagle do przodu, ale mało :P NIe podam, to jak podac rozmiar członka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
Hejka, jak myślicie, jestem obecnie na cyklu,
Dorzuciłem z 200g mięsa do diety, ale zastanawiam sięczy nie wrzucić czwartego worka ryzu BO
JEstem po 5shotach enana, od poczatku brania moze tylko retencje zlapalem (nie wiem) bo waga o jakeis 3kg wskoczyla diametralnie, ale od tygodnia ani rusz, obwod ramienia tez nic.
Jem 3800kcal, w ankiecie szczeguły i chyba mam zamiar podbic.
Chociaz kiedyś mnie zalało w tydzien szybk bo z 2-3cm w pasie, ale nie pracowalem, siedzialem i gralem na kompie i jadlem 3100kcal(3 worki ryzu w tym)
Myslicie ze to zapotrzebowanie na cyklu jest akurat?
I pytanie wazne
JEzeli na cyklu waga ruszy przy 4000kcal, w tym te pol kila kuraka, to jak zejde z cyklu to kalorie odciac?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
16cm obwodu w nadgarstku, przedramie 30
No diety przestrzegam rezimowo. NIe rozumiem tylko czemu zjechac z mieska?
Mam zamiar z 500 na 300g miesa wejsc, ale to po cyklu

Zmieniony przez - david13 w dniu 2014-06-08 20:00:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364889 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670383
zacząłeś dietę i zacząłeś cykl? podaj wyniki siłowe,bo brakuje ich w ankiecie.Wymiar twojego penisa nikogo nie interesuje.
patrząc po wymiarach to się sporo pospieszyłes z tym cyklem.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
%Wazne sa jaja, penis drugorzędna sprawa dorzuc wegla odejmij koksu efekt bedzie lepszy

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
Wyniki siłowe 3x w tygodniu przysiad/mc 5x60kg 5s ; klata 5x50kg 5s (to w glownych cwiczeniach)
Juz w innym temacie uznalem ze faktycznie sie pospiesyzlem. SKoncze cykl i p******e zabawy w to, za skomplikowane na mnie, za duzo hajsozerne. I tak, zdecydowanie pospeiszylem sie P:
Wegle dorzuce, a kiedy zmniejszyc ich ilsoc, jak zoabcze ze nagle w bardzo szybkim tempie tkanka tluszczowa mi rosnie ? (rece nogi brzuch)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364889 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670383
normalna sprawa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14375
Nie rozumiem czemu ludzie zawsze łapią się za koks z takim stażem, ,wymiarami sądząc po wynikach masz w głowie źle poukładane nawet nie wiesz jak można zyskać na sucho trzeba mieć pojęcie o tym a później można coś pomyśleć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
Powiem ci czemu. Cale zycie przewrazliwiony na puknie swojej sylwetki
Nagle lato, laski, chec poprawienia wygladu jak najpredzej - umiejetnie stosowane sterydy moga pozytywnie na to wplynac.
A ja w goracej wodzie kompany pomyslalem "skoro to mi pomoze przyspieszyc budowe masy" to wrzuce na start i nie bede musial sie wstydzic mowic ze ide na silownie. JEst roznica jak 50kg chudzielec mowi kumpla ze sie zapisal na silke, a jak mowi 90kg pakier ze chodzi na silke, nie ? Takiego chudzielca wysmieja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14375
Formy nie da się zrobić w miesiąc na to trzeba miesięcy , lat systematycznych treningów , ciagle dieta i trening i po roku nie do poznania a koks w miesiąc nie zrobi byka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
Tero juz wim :D
Mowisz ze rok wystarczy zeby zbudowac taka mase, zeby bylo widac ze pakuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
david13
Wyniki siłowe 3x w tygodniu przysiad/mc 5x60kg 5s ; klata 5x50kg 5s (to w glownych cwiczeniach)




Tyle, co kobieta po kilku miesiącach treningu - uwaga - na sucho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
k***a, gosciu to jest FBW, 3x w tyg po 25 powtorzen........................................... w splicei biore wiecej. Ciekawe jak ty na poczatku zaczynales ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

H-drol + Oxanavar

Następny temat

Niskie libido na propie

WHEY premium