SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy dorzucic efedryne?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 94 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1052
Witam jestem juz na cyklu 6 tygodni, a wygląda on tak
metanabol 1-4
nandrolon 1-8
prolka 7-11
clomid 11-12

Chcialbym zarzucic efedryne aby zaczac robic rzezbe przed wakacjami i nie wiem czy dorzucic ja do cyklu w czasie brania testosteronu czy wrzucic po cyklu. Co o tym sądzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14551
Tak ale przez estrogen sie woda zatrzymuje a efka ma cos wspulnego z chormonami dokladniej z adrenalina

Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1717
moze rozpisz co to za nadrolon dawki jaka masz die4te itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14551
Nie dozucaj efedryny!! Efedryna zatrzyma przyrosty i nic sie niewyzezbisz pozatym po co ci ona??

Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
EL_Gawel skąd takie info masz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1544 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30025
jakis*****owy ten cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 94 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1052
czy hu**** czy nie, został rozpisany przez administratora jednego z forum kulturystycznych i zastanawiam się w kazdym razie kiedy wziac tą efedryne... w sumie skupiam sie juz na jakości mięśni a nie na ich masie bo do wakacji juz niedlugo... chcialbym o jakas porade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Wiek 18 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9483
Cykl do dup/y rozpisany

życie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 94 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1052
ja sie nie pytam jak ten cykl jest rozpisany tylko kiedy mam wziac efke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
SKORO CI CHLOPAKI PISZA ZE CYKL JEST Z DUPY TO SIE NAD TYM ZASTANOW, SKORYGUJ CYKL I WTEDY POMYSL O EFCE A NIE CWANIAKA ZGRYWASZ I SIE SADZISZ HEH

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29345 Napisanych postów 62818 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902084
efki nie warto.jak zalezy ci na jakosci to dodaj propa od 5 do 9 tyg i winko,clen jak sie winko skonczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 94 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1052
nie bede sie sluchal ludzi co nie maja pojecia to po pierwsze. Po drugie jestem w 6 tygodniu jakbys nie potrafil przeanalizowac jednego zdania...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wycinka - czyli T3 i Clenbuterol

Następny temat

Salbutamol___Pytanie

WHEY premium