SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dorian Yates Ultimate NOX Pump

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
kurczace sie jajka , exactly tez to zauwazylem po 2 sasz. , trzecia oddałem znajomemu - po treningu identyczne odczucia , smsa dostalem w stylu: "wy***ało mnie niesamowicie , pobudzenie masakryczne, pompa bardzo dobra, a jaja skurczyły sie mi po tym jak po fecie"


ja mialem tlyko 2 porcje dla siebie , ale kolejnych kilkanascie lezy i czeka na jakis cykl w przyszlosci, odczucia? nie bede sie powtarzał, na silowni czulem sie niezniszczalny, po powrocie do domu - tak samo przez kolejne 4-5h
po 1 porcji, po powrocie do domu ok.21, zjedzeniu posilku itd o 23 musialem wyjsc na spacer, ktory trwał do 2 w nocy %) a spac poszedłem ok.3:30, spało sie bardzo dobrze , wyspany o 8 rano rowniez byłem

po kolejnej 1 porcji, identyczne odczucia, i znowu 'chodzone' sie wlaczyło , nie moglem w domu usiedziec przd tv/kompem, i tym razem skonczylo sie na imprezie (weekend) , i znowu: niezniszczalny, energia/power niesamowita, zero zmeczenia (a za soba ciezki dzien w pracy, ciezki trening, malo snu) tak wiec dla mnie w sam raz,

pobudzenie - kozacki
pompa - podobna jak na vaporze, xtreme stacku (1-1,5 miarki w przykdku tego pierwszego)

Zmieniony przez - Banan w dniu 2008-08-24 20:48:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
"Niesamowite uczycie !
Nigdy nie brałem tak cudownej odzywki !
Polecam każdemu !"


dla mnie lipa.


zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
z "kolega" po roznych mocniejszych pobudzaczach jest podobnie (te z efka to juz wogole) po Xtreme Stacku takze to samo , wiec tu akurat sie nie dziwie

ogolnie miazga , ale tak jak pisalem wczesniej nie wiem czy zarlbym to przez dluzszy okres czasu bo za mocno po baniaku czesze , na ciezkie dni idealne

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2008-08-25 13:42:40

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
wychodzi na to ze sporo efki to musi miec w skladzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Ja Doriana uzywam tylko w dni treningowe w ktorych nie mam ochoty na trening (najczesciej wypada to gdy cwicze nogi). Bo jednak srodek jest bardzo mocny i boje sie go brac regularnie :/
Wiec walne raz na tydzien lub dwa tygodnie.
Najgorzej jest gdy po zazyciu Dorianka wieczorem pojdziesz napic sie alkoholu. Sieczka w bani jak cholera :/

Pozdrawiam

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 524 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37028
ja mam obecnie 20 saszetek... chcialem brac przed kazdym treningiem...

jak na razie jestem po 2 saszetkach i odczucia podobne
pobudzenie duze, agresja wobec ciezarow duza, brak zmeczenia, pompa srednio/duza.

spac nie moge po nocach...

ciekawy produkt...tylko nie wiem czy brac przed kazdym treningiem...

aha i w ta sobote byl dorian, silownia...pozniej balety....alko(malo bo malo ale bylo) i jakiegos strasznego "czesania" nie zauwazylem;)

Zmieniony przez - kupidyn40 w dniu 2008-08-25 15:11:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
spać nie mogę po nocach...

i masz odpowiedź.

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Podsumowując, moim zdaniem produkt powoduje bardzo fajne pobudzenie, lekką pompę i znacząco wpływał na jakość treningu w moim przypadku. Na plus. Jednak ze względu na skutki uboczne, na pewno nie będzie stosowany przeze mnie w stałej suplementacji, ale tak jak napisali to niektórzy w dni w które specjalnie nie mam ochoty na trening, czuję się trochę gorzej. Wtedy sprawdza się bardzo dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 83 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 740
przypadkiem wpadlem na wypowiedzi na temat side'ow, mialem cos takiego po xtreme stack ,ale dopiero teraz to do mnie doszlo ze mogl byc to skutek brania tego stacku, do tej chwili bylem przekonany ze to nastepstwa zwiekszonego poziomu kortyzolu po ciazkim treningu, ciekawi mnie tylko ktora substancja jest za to odpowiedzialna

Zmieniony przez - BestMuscle w dniu 2008-08-26 19:25:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Jest spore prawdopodobieństwo efki. Ale chyba nigdy się nie dowiemy do końca.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do MARKA C

Następny temat

do M.C-czy intensywne rozciaganie,streching statyczny, uposledza przyrost siły?

WHEY premium