SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dorian Yates Ultimate NOX Pump

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128
No ok ale to nie zmienia faktu że takie geranium czy phentylamine póki co nie wywołuje żadnego spustoszenia w organiźmie i śmietniku na zdrowiu (bynajmniej nie zaobserwowano)jak np: amfetamina, jak również wydaje się być bezpieczniejsze od efedryny co nie zmienia faktu że działa zresztą alkohol też wywołuje swoje takie a nie inne stany a legalny jest, więc to raczej też tak pozostanie bo zakazane są głównie substancje szkodzące w sposób szczególny zdrowiu, lub mają takie potencjalne zagrożenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
bo zakazane są głównie substancje szkodzące w sposób szczególny zdrowiu, lub mają takie potencjalne zagrożenie
Powtarzam: zakazane są głównie substancje szkodzące w sposób szczególny interesom silnych lobby. Nie bądźmy naiwni. Tak właśnie działa wielki biznes i wielka polityka. Na zamówienie
Chcesz argumentów? WHO (światowa organizacja zdrowia) sporządzała raporty o znikomej szkodliwości marihuany ograniczającej się do substancji smolistych (eliminowane przez fajkę wodną). Jednoznacznie wykazano też, że nie zawiera substancji uzależniających. Donosiła za to o ogromnej szkodliwości i spustoszeniach sianych przez alkohol. Ktoś się tym przejął? Czytałeś o tym w mediach? Czy udało się zalegalizować marychę choćby do leczenia skutków raka? Czy ktokolwiek odezwał się kiedykolwiek za delegalizacją alkoholu?
Widzisz, rządy i koncerny mają w dupie Twoje zdrowie a to one w kohabitacji decydują o kształcie prawa. Wniosek stąd prosty, że będą tworzyć takie prawo jakie jest im na rękę a nie Twojej wątrobie czy płócom.

A żeby nie zostać gołosłownym:
W grudniu 1997 wydano długo oczekiwany, pierwszy od 15 lat raport Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) Organizacji Narodów Zjednoczonych dotyczący marihuany. Skandal wybuchł, gdy brytyjski periodyk naukowy "New Scientist" ujawnił w swym numerze z lutego 1998 fakt zatajenia jednego z rozdziałów tego dokumentu. W ocenzurowanym rozdziale autorzy - troje wiodących badaczy uzależnień - porównują naukowo udokumentowane zagrożenia płynące z używania marihuany z zagrożeniami, jakie niesie ze sobą stosowanie narkotyków legalnych, czyli alkoholu i nikotyny, oraz nielegalnych - opiatów. Posługując się suchym językiem faktów wykazują, że tam, gdzie ryzyko istnieje, jest ono w rzeczywistości o wiele poważniejsze w przypadku obydwu legalnych narkotyków. Raport zdemaskował podwójne standardy stosowane w debacie narkotykowej; zdaniem osoby dobrze poinformowanej, na którą powołuje się New Scientist, niektórzy członkowie szefostwa WHO "wpadli w szał" po przeczytaniu tego dokumentu. Przeciwnikami raportu byli szef WHO Nakajima (który odszedł na emeryturę w czerwcu 1998 roku) oraz dyrektor wydziału narkotyków dr Yoshida.

New Scientist konkluduje, że teraz nie chodzi już o to, czy marihuana zostanie zalegalizowana, lecz kiedy to nastąpi.




Program WHO
Implikacje zdrowotne używania konopi:
Analiza porównawcza zdrowotnych i psychologicznych skutków używania alkoholu, konopi, nikotyny i opiatów
28 sierpnia 1995
Autorzy: Wayne Hall,
National Drug and Alcohol Research Centre,
University of New South Wales

Każdy kto chce teraz łatwo znajdzie w internecie i sam oceni. To nie są spiskowe teorie, tylko fakty


Zmieniony przez - kopt w dniu 2008-07-09 12:52:59

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128
No w sumie to jest w tym dużo racji, co potwierdza sprzedaż papierosów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
phenylethylamina
geranamin
chocoamine
theobromin

to glowne "czachoje*bne" skladniki w nox'ie
kto chce niech sobie poszuka o nich info, zabawki to to juz nie sa
produkt dla mnie rowniez kozak
no ale cos kosztem czegos...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128
Ale rozumiem że produkt nie zawiera żadnych substancji które są na liście środków dopingowych, czy ma coś ukrytego??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
Phenylethylamina zwana naturalną amfetaminą, powoduje, że czujesz, jakbyś unosiła się w powietrzu, jesteś nieustająco szczęśliwa. Najwięcej tej
substancji znajduje się w czekoladzie i we krwi zakochanych. Niestety, od jej wysokiego stężenia można się uzależnić!Jeśli nie jesteś właśnie
"świeżo zakochana", nie jesteś po prostu szczęśliwa. Twój zielonołuski mlaskacz przestaje na ciebie działać, obniża się poziom PEA, a ty od razu
szukasz następnego, nowe feromony, nowe zakochanie.
Hmm, czy to w ogóle jest partner - może raczej obiekt uczuć, katalizator procesów chemicznych w twoim organizmie.

http://www.romanszy.republika.pl/feliet20_jedyne.html
tak z ciekawosci szukalem

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
no widze ze klepie ten nox mam pytanie kupielm nano vapora moge zaminic z noxem ale piszecie nie brac przed snem a ja mam trening ok 19 dopiero po robocie to zasne ????? bo jak nie to nei zamieniam
pozrroooo

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Nie ma moim zdaniem porównania Nanovapora do Doriana,choć znam też bardzo pozytywne opinie.Jak jesteś wrażliwy na stymulanty,to możesz Doriana nie "przerobić" o tej porze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
NaNO Vapor klepal mnie niezle przez pierwsze 2 dawki. Pozniej zwykle placebo. Na wiekszosc moich kumpli NaNO w ogole nie dziala. MuscleTech okazal sie niezle przereklamowana firma.
Jesli pozno to mozna brac polowe dawki Doriana. Mnie trzepie nawet pol (ale lekki jestem ;P).

Pozdrawiam

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
jeszcze \doriana nie probowalem, ale juz moge zakupic nawet u siebie na silce!!
mnie nano nie klepal, wogole, natomiast Nitrobolon Energizer czochra mnie ladnie!!
ciekawy jestem doriana zaczne od polowy porcji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do MARKA C

Następny temat

do M.C-czy intensywne rozciaganie,streching statyczny, uposledza przyrost siły?

WHEY premium