SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MATmajster testuje IRON PUMP eXtreme

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 920 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29153


Tym razem na rzut poszedł IRON PUMP eXtrem więc trochę o nim:
IRON PUMP EXTREME jest tak zwanym pobudzaczem suplementem przedtreningowym. IRON PUMP EXTREME poprawia wydajność organizmu w sportach siłowych i siłowo-wytrzymałościowych, dzięki dotlenieniu i ukrwieniu tkanki mięśniowej oraz mięśnia sercowego. Przekłada się to na zwiększenie wytrzymałości pracy mięśni podczas treningu siłowego. Prowadząc do otrzymywania lepszych wyników w danych dyscyplinach sportowych.
To na tyle z teorii teraz przejdźmy do konkretów.


Postanowiłem was zachęcić do firmy IHS ponieważ myślę że zasługuje ona w dużej mierze na moje poparcie. Do testowania czyli na ogień rzucamy jeden z ich produktów a jest to Iron Pump eXtreme
O to produkt który będę dla was testował:


Nie będę opisywał składu bo kto chce to może sobie sprawdzić sam dokładnie ale chciał bym was przybliżyć do moich odczuć na temat działania tego suplementu:
Od dziś rozpoczynam test moją opinie uzupełnię po kolejnych 5 treningach więc do Kladnie za tydzień. Podchodziłem do niego z nastawieniem że może być dobrą alternatywą do przed treningówek z 1,3d i się nie myliłem jako że w składzie posiada także różne formy kreatyny dla tego nadaje się idealnie na cykle masowe.

Tuż po zażyciu pierwszej porcji sugerowanej przez producenta czułem się ospały natomiast po 10 min poczułem mrowienie na twarzy od dawna nie miałem czegoś takiego przy (pomperach) w pierwszej chwili pomyślałem że może jakiś składnik mi zaszkodził bo sam nie wierzyłem że mogę tak zareagować. Ale uczucie to po chwili minęło dla tego wiedziałem że może być ciekawie podczas treningu. Trening przebiegał pomyślnie już po 1 serii było czuć lekką pompę mięśniową. Co do pompy była odczuwalna jednak wolę coś większego ale w końcu o to nie chodzi w tego typu przed treningówkach.

Przejdźmy do tematu koncentracji bo tu także byłem mile zaskoczony. Podczas treningu wyłączyłem się całkowicie myślałem tylko i wyłącznie o tym aby dokładać kilogramy. Wytrzymałość była natomiast słabsza niż inne rzeczy oczywiście dokończyłem trening heh choć miałem większe chęci niż siły.

Smak wielu z was on interesuje dla mnie osobiście jest mało ważny liczy się działanie ale przybliżę go choć trochę. Był on specyficzny jaki innych produktów marki IHS albo się go lubi lub też nie mnie osobiście nie przekonuje choć z większą ilością wody w żaden sposób nie przeszkadza.

Rozpuszczalność znakomita co pokażę na poniedziałkowym filmiku bo dziś zapomniałem.

Kolejną opinię dodam jak już wspomniałem za tydzień.

Teraz pragnąłbym podziękować firmie IHS oraz magazynowi BodyBuilding za wybranie mnie w konkursie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
przepraszam ze wtrącam sie do tematu ale podstawową zaletą Iron Pump Xtreme : jest info ze jest to produkt o działaniu ANABOLICZNYM ( w przeciwieństwie do większości pobudzaczy z rynku usa), wysoka zawartość aminokwasów ( bcaa, prekursorów dopaminy i inn) oraz dawka 10% schizandrolu A decyduje o tym ze w krwiobiegu zaraz po treningu (oczywiście o normalnej intensywności i czasie nie przekraczającym 1 godz) mamy na tyle duzą ilość składników o działaniu anabolicznym ze jest to odczuwalne w postacji regeneracji i dobrego samopoczucia po treningu ( obok Creafight, I.P Xtreme jest jednym z czołowych produktów IHS)
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 920 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29153
dobrze że to dodałeś panie Marku to ma być tylko i wyłącznie temat informacyjny aby zachęcić do Iron Pump eXtreme bo mnie mile zaskoczył a większość może i nie korzystała z niego a naprawdę warto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
No to to akcja będę śledził z ciekawością

"Tuż po zażyciu pierwszej porcji sugerowanej przez producenta czułem się ospały natomiast po 10 min"

mrowienie znak że w składzie występuje BETA- ALANINA (jeśli się nie mylę ) jednak 10 minut , chyba na pustym żołądku totalnie musiałeś być ?

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 920 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29153
zgadza się bo wpadł wyjazd i robiłem trening z samego rana bez posiłku przed treningowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 920 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29153
a o to link do BB-MAG na FB a tam ja z produktem ;p hehe
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=368687699869893&set=a.339924429412887.77330.145491312189534&type=1&theater

foto robiona na szybko i nawet nie ogolony

Zmieniony przez - MATmajster w dniu 2012-07-23 16:22:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Aleś BRZYDAL

Dawaj tam kolejne odczucia po towarze , bo to się liczy jak się tam sprawuje zabawka .

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
To może i ja coś dodam odnośnie Iron Pumpa ex.
z racji tego, że kończę puchę tego środka razem z kolegą w klubie
jeśli o chodzi o pompery, które nie mają na celu wywoływać mocnego pobudzenia i nie posiadają tzw zejścia po treningu to do tej pory najciekawszym był dla mnie Pump z Gaspariego w wersji amerykańskiej, której obecnie juz chyba się nie spotyka na rynku.....
Stosowaliśmy pumpa z Iron a i jest to rewelacja jeśli chodzi o odczucia treningowe szczególnie przy treningu ramion kiedy to najfajniej widać a z racji tego, że u mnie ramiona mocno odstają proporcją od reszty zwracam na to mocno uwage.
Produkt, który nie wywołuje mocnego pobudzenia, działa mocno anabolicznie i daje mocną tzw pompę na treningu jak dla nas TO JEST TO :)!!!!!!

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 920 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29153
Minął tydzień więc mogę już coś powiedzieć po tygodniu moje spostrzeżenia się troszkę zmieniły i zauważyłem że IRON PUMP eXtrem
Dla mnie osobiście idealnie nadaje się jako pobudzacz regeneracja też jest na wysokim poziomie ale jako typowy pomper nie jest odpowiedni ale nie o to w nim chodzi. Dawko ciągle leci stała jedynie raz zarzuciłem podwójną i świetnie mnie postawił na nogi powiem szczerze pobudzenie świetne jeśli ktoś ceni sobie te rzeczy nie koniecznie pompę mięśniową idealnie się do tego nadaje nie znajdziecie w tej cenie nic lepszego natomiast jeśli pompa jest dla was ważna możecie spróbować SHOW TIME sam mam ochotę wielką go przetestować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 920 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29153


Reasumując Iron Pump eXtreme należy zdecydowanie do czołówki światowej wszystkie stawiane przed nim wymagania zostały zaspokojone niemal w 100% zdecydowanie mogę polecić innym użytkownika i konsumentą tę o to przed treningówkę skupienie jak i koncentracja na najwyższym poziome regeneracja po treningu doskonała co tu więcej chcieć niestety mi już się skończyła ale na pewno kiedyś po nią jeszcze sięgnę.

Dziękuje.

Zmieniony przez - MATmajster w dniu 2012-08-06 13:11:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

show time smak

Następny temat

reklamacja it's show time

WHEY premium