SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobrej jakości białko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
Siema !

jak wiadomo, są dziesiątki rożnych białek na rynku, od tych tańszych jak łowickie , po droższe nawet do 200 zł jak optimum.

Osobiście jadłem kilka białek, wspominane łowickie, sfd, treca, kaizena i kilka innych, ale to było jakiś czas temu. Wyszło na polskim rynku kilka nowych firm, ale nie za bardzo orientuje sie w tych białkach.

Chciałbym abyście mi doradzili, jakie jest waszym zdaniem najlepsze białko dzienne, bez kazeiny, jako dzienne uzupełnienie zapotrzebowań w diecie na białko. Chodzi mi tu o najlepszy według was stosunek ceny / jakość. Chce miec wysoka jakość w jak najlepszej cenie. CO polecacie ?

dodam, ze smak niema żadnego znaczenia, zjem nawet g***o

Zmieniony przez - Arabinhuo w dniu 2012-08-30 21:41:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gokuson TEAM SFD Administrator
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 9037 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 120900
WPC PROTEIN PLUS jest w bardzo dobrej cenie, WPC protein plus to najwyższej jakości białko o dużej aktywności anabolicznej oraz wysokiej wartości biologicznej. Zawiera aż 24g białka w porcji, dzięki czemu jest doskonałym źródłem białka pokarmowego i spokojnie pomoże uzupełnić braki białka w diecie.

Jakie są korzyści ze stosowania WPC?

- dostarcza nam wysokiej dawki aminokwasów BCAA,
- uzupełnia białka pełnowartościowe w diecie,
- dostarczamy tylko wysokoskoncentrowane proteiny bez węglowodanów i tłuszczów,


Certyfikowany dietetyk i trener personalny
Najlepsze odżywki i suplementy -> http://sklep.sfd.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
olimp 100% whey protein concentrate

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
Bo wiecie panowie, mi zalezy zeby to nie były tzw wałki, zadne białka soi czy pszeniczne, zastanawiam sie wlasnie nad scitec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
scitec dobre bialko, jak jest fundusz to się nie zastanawiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 875
fitness authority, w skrócie FA, jest tam parenascie smakow do wyboru za 150 zl 2,3kg, bez zadnych walkow bez sciemy-jedno z najlepszych bialek według mnie. szukaj w allegro

maly czlowiek moze dawac duzy cien

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
*Goccia - akurat to białko pod względem składowym nie jest polecane, a skład jest ubogi - 70g białko na 100, w tym 10% przycięte - wychodzi dobrej jakości bulk...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
scitec, trec whey 100, olimp system protein 80/100% whey, sfd wpc protein plus (jest teraz masa nowych smaków)

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 875
skeba-jak chcesz miec 90% kupujesz izolat

maly czlowiek moze dawac duzy cien

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Six star. FA jadłem wanilie i z mlekiem brało mnie na rzygi takie słodkie. Ale jak chcesz mieć max korzystne to ostrovit.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trec whey 100[czeko-sezam polecam]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna vitalmax

Następny temat

Burn stałe extreme efekty uboczne

WHEY premium