SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie [dobrej jakości] białko o jak największej liczbie smaków? Cena nie gra roli.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Tak więc szukam białka dobrej jakości o jak największej liczbie smaków, żeby mi sie nie znudziło :)

DYMATIZE Elite Whey Protein widziałem, że ma dużo smaków, ale niestety gdzie szukam to dostępne są góra 3...

Tak więc DOSTĘPNOŚĆ gra dużą rolę.

Oczywiście musi być PYSZNE w smaku ;) Bo Ostrowii o 20 smakach to ja nie szukam ;]
Ostrowie mam do mixów okołotreningowych, a przydałoby się coś lepszego w smaku do mixów na uczelni i żeby się długo wchłaniało, czyli coś dobrej jakości. Wymagania całkiem spore, ale tak jak pisałem- cena nie gra roli. Choć wiadomo, że czym tańsze tym lepsze ;)

Dzięki za każdą propozycję!

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Josev < Wyobraźnię mam aż za dobrą ;) DOn't worry.
Nie chcę pić mleka bo ma laktozę, która mi jest zbędna, a w jogurcie są węgle które też mi są zbędne. Zbędne rzeczy ograniczam do minimum i niestety już te minimum mam osiągnięte, także nie ma miejsca na mleko i jogurt ;) Poza tym jakbym dodał mleko do mojego miksu to byłoby za gęste. A co do kakao to jeśli typowe kakao z biedronki dla dzieci to ma 3/4 cukru, a jeśli normalne to jest gorzkie i wcale nie jest dobre. POza tym muszę unikać bo mam kamienie na nerkach.

Ale dzięki za propozycję ;)

Skoro już odświeżyłeś to ja także zrobię update i recenzję.
Skusiłem się myofusion truskawka z kremem. Niestety koleś na Allegro mi napisał, że ma smak TRUSKAWKOWY, tak więc wziąłem. Niestety jak się okazało jest to smak truskawkowy z KREMEM. Jak to zobaczyłem to już wiedziałem, że nie będzie tak intensywny jak sama truskawka o co mi chodziło... Tak sobie założyłem, że truskawka z tak dobrego białka będzie niszczyć. A co do tej truskawki z kremem to zapach > 2/10.
W smaku, samej z wodą / mlekiem nie piłem tak więc ciężko powiedzieć, ale z kaszą gryczaną i oliwą smakuje na pewno lepiej niż ostrowia bananowa ^^ W każdym razie szału nie ma.
Na pewno z samym mlekiem smakowałoby super.
W każdym razie jak wypije to może kupię podwójną czekoladę, chyba takie coś jest, bądź jakiś inny kosmiczny smak. Ale musi być intensywny i najlepiej rześki. A truskawkę wziąłem bo miał bardzo mało smaków, za to cena była dobra.
Next time może też jakiś smak z kosmosu spróbuję, ale tutaj trochę ryzyko, bo niektórych sobie nawet wyobrazić nie mogę jak by smakowały :) A w połączeniu z kaszą może być słabo.

Anyway, zrobię następny update jak kupię nowe ;)

Zmieniony przez - Kwic w dniu 2011-01-28 17:05:25

Zmieniony przez - Kwic w dniu 2011-01-28 17:06:20

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 524
No to izolat idealny po treningu z optimum lub fa

Żyje tak aby bedac orginalem nie umrzeć kopią

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
kazda odzywka wchłania sie szybko bo jest w postaci płynnej

ze smaczniejszych wystepujacych w kilku smakach np. iso sensation ultimate, whey profesional scitec, premium pro best body

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
jeszcze pytanie o jakiej porze dnia, glownie kiedy bedziesz je stosowal?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Dzięki chłopaki za propozycję

TomQ-MAG < Ok. 14:00-15:00. Będzie to mix z ryżem i z oliwą. Próbowałem ostatnio pare razy z płatkami owsianymi, ale porażka. Płatki mają te osłonki często, których się pogryźć nie da i się do języka przyklejają...

;)

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 390 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6418
Peak whey delicious smakowo jest na prawdę ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
XXL Delicious Whey znacznie smaczniejsze. Mi najbardziej podeszło zielone jabłko, mango-brzoskwinia i szarlotka. Niebo w gębie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 849
Jak masz takie wyrafinowane podniebienie to Performance.

Ale nie bardzo potrafię zrozumieć podejście typu 1000 smaków białka.
Białko (dobrej jakości) to ma być dobrej jakości chyba że napisanie w cudzysłowiu to był żart.
Ja bym szukał dobrego białka o niezłym smaku.

Dobrych białek niestety jest bardzo niewiele
co do smacznych to kwestia gustu

Chcesz wiedzieć coś o suplach-pisz do mnie dowiesz się prawdy od fachowca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Dzięki za dodatkowe propozycje :)

SUPLER1 < pare smaków białka, żeby się dieta nie znudziła, nie wiem co w tym dziwnego :) Jasne, że można jeść w kółko to samo białko jeśli jest dobre, ale gdy można jeść dobre białko w kilku smakach to po co się ograniczać?

I nie rozumiem stwierdzenia że białko dobrej jakości ma być dobrej jakości :) To oczywiste :P Ale nie wyklucza to także dobrego smaku jak i również wielu smaków.

Co innego jakbym pił tylko białko z wodą, to wtedy spoko, można śmiało pić jeden smak. Ale ja często robie takie mixy, że nie zawsze wychodzi dobre z białkiem które smakuje nawet z mlekiem nieciekawie...

Do posiłku potreningowego, gdzie trzeba dużo białka i jest na szybko to bez problemu dodaję ostrowia, która zbytnio smaczna nie jest. Ale to just szybki szpil.
Ale posiłek na uczelni wolałbym mieć w miarę jadalny ;) Tym bardziej, że nie dodaje dużo białka do niego. Tak więc nawet drogie białko drogo nie wyniesie bo starczy na długo.

Obadam te wasze białka pod wieczór, czy jest dostępność smaków :)
Zielone jabłko, mango-brzoskwinia etc. wow, to musi być dopiero dobre :P

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 319 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7556
Peak Whey Delicious polecam duży wybór smaków : piłem ciastko / teraz mam orzech i przepyszne z wodą ;) , w dodatku jest to izolat/wpc z dobrym aminogramem bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 849
tylko teoretycznie jakość nie wyklucza dobrego smaku.
Praktycznie i faktycznie jest zupełnie wprostproporcjonalnie--dobry smak -gorsza jakość białka.
Dobre białko to takie które posiada najwyższą wartość biologiczną BV a nie smak...

Według wielu dobre BCAA to takie co smakuje i się rozpuszcza a to nie są parametry jakości.
Dla lansera liczy się nadruk na koszulce.

Chcesz wiedzieć coś o suplach-pisz do mnie dowiesz się prawdy od fachowca.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czym spalić tłuszcz ? nie tracąc na masie !

Następny temat

odkwaszanie suple

WHEY premium