SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobra siłownia na bemowie ? Coś polecacie ?

temat działu:

Informator MAZOWIECKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21610

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 963
w Aplauzie panująca atmosfera rekompensuje zacinające się drzwi do szatni ;)

oderint, dum metuant

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2837
Aplauz ? Byłem tam, siłownia przedpotowa. Sprzet...najniższej klasy. Ktos powie ze stare rozklekotane hantelki maja "to coś"...:P Poza tym prysznice to jakaś pomyłka. Brak oddzielnych kabin, woda lejąca sie z "wypustki" na ścianie zamiast prysznica który można wziąć w rękę ? Dla mnie to przekresla nawet najnowoczesniejszą, najlepiej wyposażoną siłkę. Byłem w Aplauzie kilka razy, mam nadzieje ze nigdy wiecej.
Polecic moge natomiast S4 koło Hali Wola i slyszałem pochlebne opinie o Calypso w Wola Park po renowacji podobno wymiata!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1139
Witam Aplauz na ul.Radiowej

...;;; bo to życie ;;;...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21574 Napisanych postów 30805 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870683
Podbiję temat.
Może jakieś opinie o OneWay Health Club? Zastanawiam się nad nią, S4 i Aplauzem. Ma ktoś jakieś porównanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38
W OneWay Health Club ciągle inwestują. Z tego, co właściciele mówią, to za niecały tydzień ma zostać oddana do użytku nowa sala (około 100m2), a za jakiś miesiąc jeszcze jedna z samymi wolnymi ciężarami, Treningi funkcjonalne grupowe oraz salka z workami bokserskimi i matami. Ma to być w karnecie. Oczywiście plus sauna na podczerwień, z której akurat ja korzystam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21574 Napisanych postów 30805 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870683
Właśnie ku One Way najbardziej się skłaniam Mógłbyś coś więcej o niej powiedzieć? Jakie największe hantle?Dużo wolnych ciężarów, czy raczej maszyny? Jak czasami krzyknę przy siadach to mnie nie pogonią? Ogólnie dużo osób chodzi, często zdaża się że trzeba czekać na sprzęt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38
Byłem dzisiaj koło 20, 3 osoby na siłówce i kilka na cardio (jest oddzielnie, tam nie wchodziłem ;). Hantle ogumowane hes (do 40kg), podłoga również, więc nawet jak spadną, to nic nie słychać. Różni ludzie chodzą, również tacy, co podnoszą spore ciężary, których nie brakuje. Maszyn izotonicznych sporo. Technogym, także ruch super. Ogólnie jak zrobią wolne ciężary oddzielnie od maszyn, to będzie jeszcze lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21574 Napisanych postów 30805 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870683
Może ciut większe hantle by się przydały, ale ogólnie z tego co widzę to fajna opcja Dzięki wielkie za opinie, w sumie raczej już mnie przekonałeś do One Way
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38
W takim razie do zobaczenia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21574 Napisanych postów 30805 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870683
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

przyjedz się sprzawdzić 28 czerwca 2013 Wojskowa Akademia Techniczna ul Radiowa

Następny temat

taekwondo

WHEY premium