SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do wprawionych reduktorów tłuszczu!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Pytanie:

Czy na zwykłej diecie redukcyjnej (zawierającej m.in. chleb razowy, szynkę, serek wiejski, sery żółty i biały itp.) da się zjechać z powiedzmy 15% tłuszczu do 10-9% ? Zapewne wielu z Was redukowało już podobną ilość (qazar na pewno...) i chciałbym się dowiedzieć, czy potrzebna jest bardzo drastyczna selekcja spożywanych produktów (czyli wszystko powyższe out), czy jedząc tego typu rzeczy (zgodnie z bilansem kalorycznym i składników odżywych) można to zrobić będąc systematycznym i wspomagając się spalaczami i treningiem HIIT oraz treningiem kickboxerskim 3x w tyg. o dosyć dużej intensywności (mokry wychodzę prawie za każdym razem) i treningiem na siłowni 2x w tyg?

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Ciężko o prostą receptę na tak złożone problemy jak długowieczność, czy nawet odchudzanie. Autor stara się tutaj powiedzieć, że ma rozwiązanie, wyolbrzymia pewne sprawy o innych nie wspomina. Ma trochę racji, ale mogę jedynie powiedzieć, że nie jest to takie proste. Ostatnio sam znalazłem coś co może przemawiać nie tyle za low carb co za dietą ketogenną, odnośnie zdrowia, ale jednocześnie pojawiają się nowe problemy bez odpowiedzi np: związane z hormonami tarczycy, treningiem siłowym...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Niektórzy mogą na luzie zejść do 10-12% tkanki tłuszczowej, inni przy 15-16% mają już problem i muszą bawić się w structure refeeds, ketozę i podobne zabiegi. Widzę, że nadal masz wątpliwości odnośnie nabiału...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
"zgodnie z bilansem kalorycznym i składników odżywych"
i to jest chyba klucz. jeśli w ogóle dasz radę zejść tak nisko i spełnisz te warunki, to na tych produktach na pewno, bo co w nich złego??

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
podstawa to unikanie przetworzonych produktow ,nie laczenia ww i tluszczy nasyconych w jednym posilku,nie spozywanie ww wieczorami(wyzszy poziom kortyzolu), spozywanie duzejilosci baialka,srednie do niskiej ww i sredniej tluszczy (nasyconych,mct,jendonienayconych i omega-3) ,kazeina jako bialko podstawowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
No mam wątpliwości jeśli chodzi właśnie o nabiał... ale nie chce mi się w to wierzyć - jak już pisałem żadne badania tego nie potwierdzają.

No cóż, pozostaje czekać.
Póki waga idzie w dół to wierzę, że jest ok.

Kończę 3 tydzień diety. 3,5 kg mniej.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
podstawa to unikanie przetworzonych produktow ,nie laczenia ww i tluszczy nasyconych w jednym posilku,A DLACZEGO?
nie spozywanie ww wieczoramiQAZAR A JEDNAK, ZMIENILES ZDANIE (wyzszy poziom kortyzolu), spozywanie duzejilosci baialka,srednie do niskiej ww i sredniej tluszczy (nasyconych,mct,jendonienayconych i omega-3) ,kazeina jako bialko podstawowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
1. jak dla mnie zrobisz to spokojnie... do takiego bf%
2. nie bój się nabiału, ja nawet na ckd i UD 2 używałem np mleka i to na noc..to jakiś mit z tymi nabiałami, powtarzany za zawodowcami....
3. do 8-9% to nawet moim zdaniem nie trzeba bawić się w keto - pilnując tego o czym piszę Quazar, dobór składników do posiłku, czestotliwość, itd...do tego dochodzi powiązanie wszystkiego z treningiem i nr1 moim zdaniem - aeroby...

lessie...po prostu lessie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6281 Napisanych postów 76099 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755173
Zmienil? Chyba chodzilo mu o mase a nie redukcje

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
domer do mnie pisales?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Dzięki za posty chłopaki.
lessie - dzięki szczególnie za to zdanie o nabiale! poza tym, poleciał do Ciebie priv, spójrz proszę!

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
ja bym chcial uslyszec co sadzi na temat laktozy ellis
pewnie znowu jakies badania po ang da
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co To jest???

Następny temat

ból brzucha

WHEY premium