SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do p. Ambroziaka i Szukaly - ALC

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam! Mam pytanie kiedy dawkować ALC, tzn. na jak długo przed treningiem.
O zwykłej L-karitynie wiadomo, że źle się wchłania przez organizm i dlatego należy ją przyjmować od 3-4 godzin przed treningiem (tak ją przyjmowałem i chyba były efekty). ALC jest podobno lepiej wchłanialną formą l-karnityny, i dlatego chyba można ją podawać krócej przed treningiem (1-2 godz ?!!). Mylę sie czy mam rację?
Dziękuję za szybką odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz racje ze zazywa sie je duzi pozniej niz karnityne...najlepiej 2x2kaps dziennie OLIMP np. porcja 30min przed sniadaniem i 30min przed treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
cool nie wiem czy troche nie przesadziles mysle ze okolo godzine przed posilkiem reningiem powinno sie brac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
30 minut wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Strong mysle ze jest dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
"przyjmować od 3-4 godzin przed treningiem "

no co ty przesadzasz...a gdzie posilek przed treninigiem,lepiej brac 30-60 min. przed treningiem...sam tak bralem znajomi brali i....no i tak najlepiej uwazam ze jest

Co do alc ja bralem 20-30 min. przed posilkami i bylo bardzo dobrze...i tak bierz...alc lepiej zrobic dluzsza kuracje a wiec jak masz akse dokup troche tego a napewno nie zawiedziesz sie

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ziki On ma racje z ta karnityna tak sie powinno brac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Również uważam że 3-4h to przesada

Ja zawsze brałem karnitynę na ok 45 min przed treningiem i czułem jej działanie
Myślę że między L-karnityną a ALC dużej różnicy w tej kwesti nie ma

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Karnityna wchłania sie bardzo szybko do krwiobiegu, po ok. 15 min, jednak jej steżenie w komórkach jest najwieksze po upływie 2-3 godzin, stad zalecenia by przyjmować ją w dłuższym odstepie przed treningiem. Zważywszy jednak, że skutecznosc l-karnityny najbardziej uwiadacznia sie po upływie ok. 2 tygodni przyjmowania, nie ma aż tak wielkiego znaczenia czy przyjmiemy ją wcześniej czy pózniej przed wysiłkiem.
...
Napisał(a)
Usunięty przez misOO za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
mcdonald mozesz uzasadnic czemu alc 30min przed wysilkiem umyslowym ?

Pozdrawiam
misoo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki konkursu za styczen !

Następny temat

Spadki po kreatynie?

WHEY premium