SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do oceny 2 lata siłowni

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19199

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 393
Mam 20 lat ,staż na siłowni 1,5 roku do tego około 6 miesięcy "treningów" domowych.
Wzrost 178 cm, waga na stan dzisiejszy 87 kg.

Na początku ,bez kontaktu z siłownia wyglądałem tak;
...

Po chyba pól roku ćwiczeń i pierwszej kreatynie ;
...

Około rok ćwiczeń ;
Tu wprowadź tekst linku...

Rok ćwiczeń i kilka miesięcy ;
...
...

2 lata ćwiczeń ,waga 94 kg. Największa masówka w moim życiu ;
...
...

No i obecna forma z porównaniem z lipca 2012 roku ;
...
...
...
...
...
...

Ogólnie przytyłem około 25 kg porównując siebie kiedyś do teraz. Obecnie staram się wyciąć na lato. Co byście zmienili, poprawili w sylwetce ? Liczę na konstruktywna krytykę pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 547 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4561
Tyraj brzuch

You can't climb on the ladder of success with your hands in your pockets.
Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3863
Wszystko idzie w dobrym kierunku :) a nogi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6013
super. mozesz podac diete i trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 365 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4773
Jak na moje oko to brzuch coś słabo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 575 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6625
Sylwetka ładna, jw ćwicz brzuch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 393
Cwiczenia izolowane na brzuch robie raz na miesiac ,mam nadzieje ze po reduykcji bedzie sie to ladniej prezentowac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 393
Diety nigdy jako takiej nie miałem ,zawsze starałem się trzymać wysoko białko do 3g na kg masy , węgle teraz obciąłem bo lato się zbliża a tłuszcz około 1g na kg masy . Trening od samego początku to split . Zawsze na treningu wprowadzam zmiany typu zamiana ćwiczeń/obciążenia . Ostatnio zacząłem się bawić w serie łączone i nie jest źle :)
Nogi ćwiczę ,w udzie mam prawie 70cm, ale też nie katuje ich nie wiadomo jak bo spodnie się ciasne robią a nie mam kasy na nowe : D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
To kup sobie wieksze albo dresowe tak jak ja wk***ilo mnie zmienianie spodni co 5 tygodni.A wlasnie nogi najbardziej odstaja niby 70cm a wygladaja chyba gorzej od moich 59 ogolnie jest dobrze soga moge wbic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 393
Nogi :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 537 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7435
na brzuch tyraj boczne, ja mam podobną budowę, wcześniej nie wystawały Ci żebra ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

III ocena sylwetek-zapraszam do głosowania!

Następny temat

70 Kg 182cm :)

WHEY premium