SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do DUDKA

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14165

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Fuckmaster za pkt 1 regulaminu
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Tyle, że zastosować się powinni WSZYSCY moderatorzy...

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Nie michał ,nie kłade nic tylko próbuje ich zrozumieć , a jest to tylko jeden post. Już napisałem jaka miała byc jego różnica miedzy tymi na insomni.
A nie robi się nic pod reklamodawców , robi sie dla ludzi , kedy oni sa zadowoleni reklamodawcy sami się pchają.
Tytuł można zmienić na jakis w stylu "lużne pogawędki działu trening" itp i zastrzec aby regulamin równiez obowiązywał w tym poście , prócz pkt 4.

Ostatnio chłopaki troche źle zaczeli bo na siłe zrobili z 50 stron...a przecież nie o to chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Jacy ludzie?

4 czy 6 15 latków, którzy NIC dotąd nie wnieśli na SFD poza robieniem syfu i krzyków?

Bez jaj.

A po co niby wywaliliśmy Insomnię/Szatnię??

Już nie pamiętasz?

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
bruti - byloby DOKLADNIE to samo co w gainerku o poranku kazdy "siema" "czesc" - jeden post na cale forum - ok -przecie nie masz az tylu spamerów zeby sie nie pomiescili

PS. kto by pilnowal tego posta???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Jeśli zaś mowa o "Luźnych pogawędkach", to nie mam nic przeciwko nim, ale PO TO WŁAŚNIE STWORZYLIŚMY DZIAŁ "PO SIŁOWNI...."


W Działach MERYORYCZNYCH rozmawiamy o MERYTORYCE...

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W "Po siłowni" macie już 2 spam posty, więc tam piszcie, po cholere jeszcze jeden? Dawniej w "Treningu" był spam post "Dla 16 latków", który został przeniesiony właśnie do "Po siłowni" więc sobie w nim piszcie, bo taka sytuacja, ze beda powstawałem nowe spam posty w dziale trening i przenoszone do działu "Po siłowni" bedzie sie działa w nieskonczonosc!

Po za tym w tym waszym super poscie nawaliliście 900 odpowiedz w 2 dni! Na co one komu były potrzebne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Nie wiem ilu , nie liczyłem...ale napewno Ci 15-letni internauci poświecający pół dnia na net świetnie przenoszą wiesci o dobrym forum .

A insomnia/ szatnia to był bardzo dobry krok , ale widomo było ,że nie zlikwiduje sie 100% takich postów. Jeżeli powstanie jeden w dziale to sukces insomni jest i tak że niemal bliski 100%.
W suplach , dopingu , fitnesie... jakos to zaakceptowali.

I się nie denerwuj , oczywiście nawet jak Mawashi bylby za to Ty decydujesz ,bo Ty masz w tym największy interes , to jest zrozumiałe i nikt Ci nie chce się wtrącać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40418
każdy ma tutaj na pewno troche racji...

a jeśli chodzi o te 50 stron w 2 dni no to wiecie, wszyscy się rzucili na początku i tak wyszło, myśle że później emocje by opadły i byśmy się uspokoili - przecież nie chodzi tu o bicie jakiś rekordów...

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie mozecie kontynuowac tego posta: https://www.sfd.pl/temat47683_strona1132/? 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MaTEO to d..a i dał d..y a nie słowo! [ str.6]

Następny temat

Witam

WHEY premium