SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego nie moge zjesc duzo na sniadanie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 689 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9896
ja jem na kolację sam twaróg chudy i jak wstaję rano to od razu biegnę do kuchni bo jestem okropnie głodny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
nie najadaj sie na noc
po przebudzeniu wypij szkalnke wody gazowanej
kup specjalne srodki na pobudzenie apetytu albo b12
po kozieradce lapie sie apetyt
mozesz w ostatecznosci uzupelniac sniadanie gotowymi odzywkami np. gainerem
a i mozesz tez spozywac rano plynne posilki ktore sie wypija np mix platkow owsianych, rodzynek, orzechow,wpc i mleka

Zmieniony przez - k3ho w dniu 2005-12-28 17:24:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 486 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29067
sprobuj rano zamiast sniadania jakies koktaile ...
Mi np latwiej jest cos wypic rano niz zjesc, do jedzenia czegokolwiek nie mam czasu i ochoty...

Porady dotyczace suplementacji, treningu, diety - gg 1881820
Pozdro RWLK'a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Mortin mialem podobnie przez Cp ale po ok. 2 tyg. przeszlo tylko ze umnie bylo z enie moglem nic jesc i mnie brzuch bolal


do autora:
sprobuj moze jakis koktajl sobie robic a jak nie dasz rady to gainera z woada powinnien latwo wejsc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
spruuj posiłek płynny musi pomuc albo z ranca wiecej tłuszczy

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
zakrzes a tluszcze to raczej nie sycą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
od zawsze tak mam...
z rana nie jestem w stanie niczego przełknąć...
dlatego gainer... spora porcja gainera z rana i problem masz z głowy...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
dziwni jesteście ja jak wstane to najpierw lece siusiu a potem do lodówy ja naprzykład nie mam apetytu po treningu nie wiem czemu....no ale zawsze leciało CARBO i coś się zjadło porządnego :) teraz jest niskowęglowa więc troche inaczej :)

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
ale mniej objetosciowe i łatwiej wchodza

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Willhelm na sniadanie jem bulke przekrojona na pol i obydiwe polowki z szynka z indyka i 70g magnuma , tylko wydaje mi sie to bardzo malo w porowanniu do tego co moge "wchlonac" po treningu albo na kolacjae
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

E=mc2

Następny temat

Dieta na Mase - nie wiem co dalej

WHEY premium