SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego akurat wybraliscie ta Sztuke walki ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 676
A teraz może z innej Beczki Najbardziej kompromitujące zdarzenie na treningu Wiec ja miałem ich kilka w sumie wiec tak to był jeden z moich pierwszych treningów , mianowicie robiłem wymach a ze jeszcze nie byłem wogóle praktycznie porozciągany to poleciałem prosto na plecy, innym razem z tydzień po ty zdarzeniu kopałem w tarcze i nie wiem jak to sie stało ale noga podporowa się obślizgła i wyrżnąłem na łokieć od razu łokieć jak buła sie zrobił nie zbyt mile początki z tego co pamiętam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
pamiętam jak chodziłem na muay thai boksowałem z gościem z trzyletnim stażem około nie dawałem mu rady więc myślę o nie i pełną parą na niego zacząłem wywijać a on tylko uniósł swą ciężką rękę a ja się na nią nadziałem ,,,tylko podniósł rękę ,,,jaki tego morałtrzymaj gardę jak chcesz uniknąć kłopotów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
U mnie to czysty przypadek.Szukałem sekcji boksu i trafiłem na boks tylko ,że tajski

I nie żałuje bo to był najlepszy możliwy wybór

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
remigiusz3: pierwsze co mi przyszło do głowy to jak jedna ładna dziewczyna przyszła do nas na trening i sobie z boku siedziała (czekała na brata/chłopaka) no a ja tarcze koledze trzymałem a on okrężne kopał... 2 dni potem łokcia nie mogłem zgiąć

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Wpadka nie wpadka, pamiętam jak trenowałem jeszcze kendo i przy sparingu nadziałem się jąderkami na shinai (miecz) koleżanki z którą ćwiczyłem. Uhhh, do dziś mnie boli jak sobie przypomnę. Wyglądało to identycznie jak tutaj:

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
To u mnie dziwnie było, bo mnie samo wybrało ;)
Pewnego grudniowego dnia dostałem tel. od kumpla, który był akurat na szkoleniu w COSSW, czy nie mam ochoty na trening C56, bo będzie nowa sekcja otwierana. Nigdy niczego nie szukałem, zawsze myślałem, że bić się umiem. Wiec poszedłem zobaczyć to słynne C56. Zobaczyłem że g**** umiem, więc zostałem żeby się czegoś nauczyć ;)
A teraz czym więcej umiem, tym bardziej mi się zdaje że coraz mniej wiem ;)

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
Puchatek83-bo to jest tak że im więcej wiesz tym bardziej wiesz że g**** wiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 676
Dokładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Na judo zapisali mnie rodzice.
Na Kyokushin poszedłem dlatego, że na Karate Tiger Van Damme fajnie kopał.
Na System Czerwonego Feniksa poszedłem, bo na stronie napisali, że jest śmiertelnie skuteczny.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
Trenuje, bo lubie to robic i to mi sprawia przyjemnosc :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zestaw nowego boksera

Następny temat

Czasopisma o boksie/SW

WHEY premium