SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego akurat wybraliscie ta Sztuke walki ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 678
Miałem do wyboru siedzenie całymi dniami na ławce i sie nudzic, chlać albo szukać wrażeń wiec wybrałem boks.Poszedłem kiedyś na trening kumpla i tak już zostałem w sekcji.

Im więcej potu na treningu,tym mniej krwi na ringu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 602 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2475
Co prawda za mma zabiore się dopiero po wakacjach ale od siebie powiem że do trenowania zachęciła mnie ta cała "otoczka" ufc, dream wiecie ;] Po za tym uważam że to bardzo wszechstronny styl ;) No i co ja bede gadał, kocham SW i tyle

Zmieniony przez - -ElboW- w dniu 2009-07-13 17:22:26

"Nawet jeśli już wszyscy w ciebie zwątpili, pokaż im, że się mylili"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Mimo, że zacznę dopiero od września, to do boksu zachęciła mnie chęć pracy nad sobą. Nie tylko fizycznej ale i psychicznej. Uwielbienie rywalizacji również miało ogromny wkład, jednakże rywalizacji sportowej, nie ulicznego fajtingu. W samym boksie uwielbiam entrace. xD Muzyka, setki/tysiące wiwatujących fanów, Ty wchodzisz na ring, nokautujesz swojego przeciwnika, czym doprowadzasz do ekstazy niejednego z nich. Duma na twarzach rodaków, gdy się o Tobie wypowiadają. Tak to jest to. To już raczej cel nieosiągalny, ale pomarzyć i próbować zawsze można. ;D

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
a ja za dużo czasu wolnego miałam
pozatym z wrodzonego lenistwa nie chciało mi sie jeździć na drugi koniec miasta na karate kyokushin (na któe planowałam wrócić po 4-letniej przerwie), a najbliżej miałam muay thai
i odkąd trenuję w Maximusie - ani sekundy nie żałuję decyzji, że sie na to zdecydowałam

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
to ja też ja też powiem

kiedyyyyyś chodziłem na MT z jakieś sześć miechów lecz na ostatnim treningu gdy ćwiczyliśmy laj kontakt otrzymałem od niego z nogi w twarz po prostu zapomniałem o gardzie w tej ważnej chwili ale co tam ile też ja miałem lat heheh mogło się zdarzyć

tera zamierzam iść na capoeira regional z powodu tego że chce nabyć świetnej sprawności fizycznej i nauczyć się czegoś ciekawego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
sorry wysłałem nie potrzebnie znowu

Zmieniony przez - Draciel 3 w dniu 2009-07-13 17:50:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Bo lubię prać po ryju chamów
To jest moja opowieśc i najlepiej jakbym dostał soga, bo mam mało

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 676
Większość widze że zaczyna bo ma zbyt dużo wolnego czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ja wybrałem Jiu jitsu,bo lubiłem jak na mnie zaczęli wołać boa-dusiciel

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
To i ja opowiem swoja historie :D mozna powiedziec ze wszystko sie zaczelo w roku 2000 kiedy spadlem na plecy z drazka. Pekl mi jeden krag i blisko rok lezalem unieruchomiony w lozku, potem lekarz powiedzil mi ze o sporcie moge zapomniec i tylko wtedy gdy bede mial odpowiednia rehabilitacje to za pare dobrych lat moze bede na rowni z moimi rowiesnikami. Na rehabilitacji wiecej lezalem bo super przeszkolony personel nie wiedzal jak cwiczenia moge wykonywac a jakie nie...wiec jak przystalo na inteligentnego czlowieka wiecej tam nie poszedlem i cwiczylem z kumplem na silowni w piwnicy :) po blisko dwoch latach gdy juz wzmocnilem miesnie zobaczylem plakat z naborem do sekcji capoeiry i pomyslalem a co tam warto sprubowac fakt ze duzo czasu zejelo mi rozciagniecie miesni ale jakos poszlo po 3 latach wyprowadzilem sie i na miejscu w cenie silowni byly treningi BJJ i MT to zweryfikowalo moje pojecie o capie jako sztuce walki i przerzucilem sie na te style BJJ zlikwidowali zostal tajski.Kolejna przeprowadzka i na miejscu tylko kickboxing wiec cwiczylem to, nastepnie praca w ochronie trening dzwigni technik interwencji itp. Teraz mam przerwe po wakacjech znowu sie przeprowadzam wiec wroce do treningow na sekcji:) to by bylo na tyle:d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zestaw nowego boksera

Następny temat

Czasopisma o boksie/SW

WHEY premium