SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 119
Płeć : mężczyzna
Wiek : 21
Waga : 92,5
Wzrost : 183
Obwód klatki : 111
Obwód ramienia : 37
Obwód talii : 93.5
Obwód uda : 61
Obwód łydki : 43,5
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : Wydaje mi sie ze ok 15% ale ciezko na oko stwierdzić
Aktywność w ciągu dnia :studia
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia /4x sztuki walki/ 1x crossfit
Odżywianie :Ogólnie jem cały czas zdrowe jedzenie, w równych odstępach czasu mniejsze porcje, tak ze wychodzi tych 5 posiłków w ciągu dnia, ale bez jakiegos konkretnego planu) nie mam parcia na slodzycze i fastfoody
Cel : redukcja tk tłuszczowej
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : Wszystko Ok
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia, sztuki walki
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Wpc, bcaa, vitaminy, i carbo po treningu
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana
Witam:)
Pierwszy raz układam jadłospis, i chciałbym się was spytać co sądzicie o tej rozpisce, Ogólnie trenuje dosć dużo, już 2 rok,( spadlo juz 25 kg fatu, ale teraz juz nie idzie tak fajnie) wiec duza ilosć treningów nie jest mi obca.
Rozpiskę tą układałem na 3000 kcal gdzie 2,5 g/kgmc to białko, 30% zapotrzebowania to tłuszcze, reszta wegle ( wyszły 3g/kgmc)




Zmieniony przez - citizen86 w dniu 2014-03-11 22:11:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 119
up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
dieta redukcyjna to utrzymywanie deficytu kalorycznego.
Zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18014
3g wegli na redukcji na za dużo?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 487 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10056
Fabik
3g wegli na redukcji na za dużo?:D


jak bilans się zgadza to czemu nie ?

NO pain NO gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18014
z tym liczeniem kalori też rożnie wychodzi bynajmniej w moim wypadku znając życie i tak będzie musiał ciąć :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 119
bilans i tak jest ujemny, mialem kiedys diete od kumpla ( zbilansowana okolo 2800 kcal gdzie bylo 2g wegli na kgmc) i powiem szczerze ze nie mialem energii na treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 487 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10056
no i dobrze zacznij od tych 3000kcal i obserwuj nie tylko wagę ale "lustro" i wymiary. Dodaj warzywa i będzie ok. Ja bym wywalił te carbo i dodał więcej ww do posiłku po treningowego, no chyba, że posiłek masz dużo później to ewentualnie ok lub daj banana :)

NO pain NO gain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taka Sytuacja

Następny temat

Krosty

WHEY premium