SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Taka Sytuacja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4
Witam
Otóż mam 17 lat, ważę 68 kg i mierzę 177 wzrostu.Nie tyję nie chudnę, wagę mam cały czas taką samą Trenuje od 1,5 roku muay thai i czasem chodzę na siłownie. I tu mój problem mam nie wielką oponkę której nie mogę spalić przez te 1,5 roku robiąc brzuszki i trenując. Teraz od 2 tygodni mam taki plan:
2 razy w tygodniu muay thai(1,5 godz)
3 razy w tygodniu siłownia(po siłowni zawsze 40 min biegania na orbitreku oraz ABS Workout na brzuch)
1 raz w tygodniu basen(+sauna)

I tu pojawia się moje pytanie. Czy bez diety zdołam zrzucić oponkę i wyrzeźbić sobie delikatnie brzuch? Nie ukrywam że lubię sobie zjeść coś słodkiego, często codziennie coś zjem, oraz przy weekendzie zdarza się wypić 1 piwo. Ale czy z takim planem to nie będzie problemem?
Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Bilans masz albo na minus albo na plus - niezależnie ile ćwiczysz.
Zainteresowałbym się dietą.

Polecam
https://www.sfd.pl/Junior_SFD__pierwsze_kroki_na_siłowni_i_w_sporcie-f429.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
niestety bez zbilansowanej diety szanse są nikłe.
Zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 91 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4538
codziennie jem slodycze, a weekend bez piwa nie wytrzymam - czy dam rade zrzucic brzuch? To brzmi jak: nic mi sie nie chce, a chce miec wszystko. czas przewartosciowac troche pare rzeczy. Na pewno da sie bez konkretnej diety dobrze wygladac, ale na pewno nie robiac brzuszki i jedzac slodycze. Zacznij robic porzadny, ciezki trening na silowni, poczytaj o zywieniu, jedz zdrowo, a i bez liczenia musi to dawac jakis efekt. Liczyc natomiast warto, bo na poczatku mozesz miec tendencje, zeby jesc duzo za duzo/za malo i moze byc nieciekawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 582 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31186
Niewiem czy coś robisz na tych treningach czy tylko tam chodzzisz bo 1.5 roku do strasznie dużo czasu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak przybrać masę !

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny

Wiecej