SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 67kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6270 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Nie jesteś typowym endomorfikiem, więc daj tę wartość trochę wyższą.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 84 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3778
domer
Nie jesteś typowym endomorfikiem, więc daj tę wartość trochę wyższą.


Dodam 100/200kcl

mam pytanie... W tydzień ile można około spodziewać się spadku z brzucha, wiem dużo to zależy od różnych czynników, ale tak mniej więcej kilka mm? a może cm. By kontrolować spadek tłuszczu.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Nie wiadomo. Kilka mm w obwodzie to błąd pomiaru. jak chcesz się bawić w milimetry, kup fałdomierz


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2017-07-11 12:50:25
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 84 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3778
deja vu
Nie wiadomo. Kilka mm w obwodzie to błąd pomiaru. jak chcesz się bawić w milimetry, kup fałdomierz



Zmieniony przez - deja vu w dniu 2017-07-11 12:50:25


A to jak mam kontrolować czy są efekty po tygodniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6270 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Będziesz widział to wraz z kolejnymi pomiarami.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 84 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3778
Mam pytanie, czy można włączyć makaron do stałej diety? jeżeli tak to jaki, oraz czy to byłoby dobre danie pod względem wartości. Makaron> Wołowina lub indyk i sos z pomidora. ( Jaką wołowinę wybrać, oraz czy dodać trochę mąki do sosu czy coś innego? jaką mąkę wybrać. ) Takie spaghetti.


Zmieniony przez - RealizatorMarzeń w dniu 2017-07-12 23:14:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699755
Możesz makaron . Tylko najlepiej pełnoziarnisty ale ten znowu nie powala w smaku Przepisy znajdziesz w dziale kuchnia SFD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6270 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Każde mięso będzie dobre. Np. Zrazowa, rostbef, rozbratel, antrykot, polędwica, itp. Nawet najtańsze elementy na gulasz. Makarony są źródłen węglowodanów. Np pełnoziarnisty, czy durum. Po co chcesz dodawać mąkę do posiłku?
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 84 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3778
domer
Każde mięso będzie dobre. Np. Zrazowa, rostbef, rozbratel, antrykot, polędwica, itp. Nawet najtańsze elementy na gulasz. Makarony są źródłen węglowodanów. Np pełnoziarnisty, czy durum. Po co chcesz dodawać mąkę do posiłku?


Chodziło mi by dać trochę mąki do sosu żeby go zagęścić, ale i bez tego chyba będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nic się nie stanie jak dodasz 3g mąki.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny, 85kg

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 70kg

WHEY premium