SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 121kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8471

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Szynkę z kurczaka zamień na pieczony schab, szynkę. Olej rzepakowy na oliwę/kokosowy. Płatki owsiane zwykłe lub górskie. Są mniej przetworzone niż błyskawiczne.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1099
A co sądzicie o popijaniu podczas treningu napoju typu Isostar (19gr cukru/500 ml)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Sądzimy, że 19 g cukru to nic dobrego.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Swoja droga 1.5 kg utraty wagi w 4 tyg. nie brzmi szczegolnie efektownie (slabo delikatnie piszac) biorac pod uwage tak wysoka wage startowa.


Zmieniony przez - abdulkanarek w dniu 2017-07-01 15:39:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Obwody są istotniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Racja, sa. Ale cudow nie ma, na "wyzszym levelu" to ok, ale tutaj? Jak dobrze sie wysikac to taka zmiana wagi ;) Tak, slaby motywator ze mnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Nasz organizm nie jest jedno liniowy, bardzo często przy daremnym sposobie jedzenia przez 20lat , cieżko metabolizm naprowadzić na "dobre tory" w 4-6 tygodni, także wiesz

Nie każdy zastój powinien być bagatelizowany, ale...też nie każdy powinien być nadmiernie brany pod uwagę, nie chudniemy i nie tyjemy liniowo, za każdym razem tyle samo, z kilogramem w ręku co tydzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1099
Z tymi moimi kg faktycznie coś nie tak:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1099
najpierw straciłem 1,5 kg w 4 tyg, a teraz kolejne 1,5 kg w tydzień Niczego nie zmieniałem, dieta, treningi tak samo od 5 tyg. Widzę zmiany w sylwetce, mięsnie szczególnie na nogach i rekach jakieś takie większe, nabrzmiałe. Z paska od spodni musiałem odjąc jedną dziurkę a i koszule nagle przestały rozwierać się na klacie (dziękuję w tym miejscu żonie za zakup nowej chemii do prania, to pewnie dlatego I jeszcze taka ciekawostka, mój kolega zza biurka odchudza się tak samo, od jakiś 6 miesięcy. Zaczynał z wagi ok. 125 kg przy 182 czyli podobnie jak ja. Przyjął jednak inną taktykę, mianowicie max spadek wagi. Zastosował ostrą dietę 1500 kcal bez cwiczeń. Widzę po nim, że stracił chyba wszystkie mięśnie bo rączki jak patyki a łapkę miał. Na cycach i brzuchu wiszą mu wory z piaskiem i nie potrafi się ich pozbyć. Wygląda szczupło nie powiem, ale jakoś tak patykowato no i te wory tłuszczu, które mu zwisają. W koszulce strasznie są widoczne, nie za fajnie to wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Dlatego jak wiadomo nie od dziś - szybko nie znaczy dobrze. Tym bardziej jeśli ma sie aż tyle nadprogramowych kilogramów - redukcja musi być rozłożona w czasie, bo inaczej to jak wspomniałeś worki piasku wiją się przed nami, a po drugie szybko można zafundować sobie całkiem w gratisie przy takich głodówkach całkiem spore problemy metaboliczne i różnego rodzaju schorzenia...także nie ma co stękać, że redukcja trwa np,. rok, czy półtorej, gdy mamy o 100% lepszą sylwetkę od tego, który zrobił to w 4 miesiące...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na utrzymanie masy ciała

Następny temat

Pomoc przy dobraniu diety

WHEY premium