SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 121kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8468

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1099
Zapomnialem dodać mój cel to 1 kg/tydzień mniej. Osiągalne czy uprawiam fantastykę naukową??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 960
Myślę, że 0,5kg na tydzień będzie w porządku, nie od razu Kraków zbudowano. Jak najwięcej mięcha chyba chcesz utrzymać nie? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1099
No oczywiście że chce utrzymać mięśnie , ale przy tak dużej otyłości nie jest realne aby spadało 1 kg fetu na tydzień?? Proszę ekspertów o ustosunkowanie się do moich wyliczeń TDEE i porad ile w koncu jeść i z jakim podziałem makro naprawdę jestem zielony w tych sprawach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1099
A o to moja propozycja diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1099
heh nie wiem jak załączyć plik, wczesniej była taka opcja. Proszę o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Nie da się przez szybką odpowiedz. Musisz skorzystać z z "wyślij odpowiedz", taki granatowy "dymek" jak w komiksie w prawym dolnym rogu ekranu

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Skup się na obwodach ciała i syglądzie sylwetki a nie wyznaczaniu sobie, ile kg zrzucisz w danym czasie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1099
Poniżej moja dieta 2500 kcal

Proszę o opinie jeśli chodzi o rozkład B W T

Stosuje ją od 1 czerwca, z wagi zeszło 1,5 kg do tej pory

ćwiczenia FBT 3xtydzień plus spacery

Zadałem wcześniej pytanie, że chciałbym zrzucać 1 kg tyg tłuszczy, czy to możliwe?? Jakich zmian ewentualnie dokonać w diecie i treningach aby to osiągnąć.

Przyznam, że 1,5 kg w niecały miesiąc to słabo strasznie biorąc pod uwagę jak dużą mam otyłość.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Nie interesuje nas Twoja masa ciała. Przeczytaj jeszcze raz co napisałem w wypowiedzi nad Twoją.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1099
Domer zakodowałem Olać kg a wagę zamienić na centymetr. A dieta i kaloryczność w porządku ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na utrzymanie masy ciała

Następny temat

Pomoc przy dobraniu diety

WHEY premium