SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna - do oceny.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3347

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Płeć

Mężczyzna

Waga

80

Wzrost

180

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

za wysoki

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

FBW 3 razy w tygodniu + aeroby

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Drążek,ławka,sztanga,hantle

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

chleb, chleb i chleb

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

Nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ef5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1129
W posiłku 1 daj mniej mleka, tylko tyle zeby Ci się płatki namiękły.
W 2 wywal twaróg, ktory najlepszy jest na noc i zamień go na kure, albo inne mieso.
3, 4 i 5 posiłek są ok. podbij kalorie do 2800.
Do kazdego posiłku obowiązkowo warzywa. Jeżeli chcesz to do przed treningowego mozesz dac troche oliwy, np. do warzyw z których mozesz zrobic sałatke.
jak poprawisz to wklej do sprawdzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obecnie jestem po 3 tyg redukcji. Ogólnie wyniki słabe, spadło ok. 2kg, ale zmian w sylwetce nie widzę żadnych. Ćwiczę 3 razy w tyg. FBW i w dni wolne od siłowni HIIT. W poniedziałek robię sobie wolne. Postanowiłem więc ściąć trochę węgli. Oto moja obecna dieta. Prosiłbym o sprawdzenie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
2kg/3tyg to w porządku wynik. Chyba że zeszła Ci tylko woda...
Obwody mierzyłeś? 2kg to bym się nie spodziewał, że sam na sobie zauważysz jakiekolwiek zmiany. Ja u siebie w lustrze zmiany dopiero zacząłem dostrzegać jak zrzuciłem 10kg.

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może zbyt wcześnie panikuje. Niestety nie mierzyłem się zanim zacząłem. Obecnie ważę ok. 80 kg przy 180 cm wzrostu, przed redukcja jakieś 82-83kg. Cel to jakieś 72-75 kg. Moje zapotrzebowanie to według wzoru 30-33 x waga(kg) ok. 2600kcal. Prosiłbym o sprawdzenie obecnej diety.

Zmieniony przez - lugasek w dniu 2012-06-06 23:37:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7165
Schab daj do przed treningowego a pierś do po treningowego i będzie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem,że najbardziej kaloryczne powinno być śniadanie i posiłek po treningowy. U mnie najwięcej kalorii jest jednak w drugim posiłku. Karkówka ma dużo kalorii nie wiem czy może tak zostać? Czy picie oliwy z oliwek po zjedzeniu jajek to dobre połączenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ref
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Generalnie bilans musi się zgadzać, możesz jeść w takich porach takie ilości jak Ci pasuje. Jeśli będziesz się dobrze czuł to ok.
Karkówka jest rzeczywiście kaloryczna ale jeśli zmieści się w bilansie to jest ok.
Oliwy generalnie nie pij zaraz po treningu, po jajach ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Niestety na miesiąc musiałem musiałem przerwać treningi. Obecnie od 2 tyg. ćwiczę już regularnie. Dieta trzymana przez cały czas, nawet jak nie ćwiczyłem. Obecnie ważę ok 75 kg, ale nadal mam sporo fatu. Wklejam moją obecną dietę:


Schodziłem powoli z kaloriami, obecnie nie mam zamiaru schodzić już niżej. Zwiększę tylko aktywność.
Ostatnio czytałem artykuły związane z tłuszczami w diecie. No i zauważyłem, że w mojej diecie nie ma wcale tłuszczy wielonienasyconych, czy mogę je uzupełnić po prostu OLIMP Gold Omega-3 Sport Edition? Drugie pytanie, do jakich tłuszczy zaliczyć karkówkę i jajka, proporcja tłuszczy musi być 1/1/1 ale nie wiem do jakich tłuszczy je zaliczyć.

Zmieniony przez - lugasek w dniu 2012-07-21 16:12:14

Zmieniony przez - lugasek w dniu 2012-07-22 19:53:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej

Następny temat

Dieta na masę, 60kg

WHEY premium