SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta (recomp) do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4615
ja po ww czuje się taki zmulony, od razu bym chetnie spać się położył, a na tłuszczach lepiej mi się funkcjonuje, lepsze samopoczucie, więcej energii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie wierze że przy 200g byś czuł sie zamulony ale ok pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4615
Dostosowałem się co do twoich rad dotyczących wzdęć, ale nadal nie ustępują objawy, a są w miarę męczące. Już nie wiem co zmienić w diecie, podam przykładowy dzień, może ktoś doradzi co wyrzucić bo ja już pomysłu nie mam.

1. przed posiłkiem woda

- jajka
- siemie lniane
- owsiane

2.
- chude mięso(grillowane)/chuda ryba pieczona
- warzywa (szpinak/brokuły/ogórek/pomidor czasem kapusta pekińska)
- kasza/ryż/makaron/owoc

3.
j/w
-bez ww, orzechy

4.
j/w
-bez ww, orzechy

5.
- twaróg chudy
- oliwa

W ciągu dnia wypijam jeszcze ok. 2-4l wody, zależnie od dnia. Używam czasem też słodzika.
Czasem są to 4 posiłki, czasem 5. Zależnie od tego o której wstanę.

Praktycznie cały dzień trwają, czasem i nawet po przebudzeniu mam wydęty brzuch. A objawy są praktycznie cały czas. Nie wiem czy się z tym do lekarza jutro nie udać.



Zmieniony przez - DonKristo w dniu 2011-06-23 13:50:27

Zmieniony przez - DonKristo w dniu 2011-06-23 13:51:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
1. przed posiłkiem woda

- jajka
razowiec
warzywa
JAJECZNICA

2.
- chude mięso(grillowane)/chuda ryba pieczona
- warzywa (szpinak/brokuły/ogórek/pomidor czasem kapusta pekińska)
- kasza/ryż/makaron/owoc
oliwa

3.
j/w
oliwa

4.
j/w
-bez ww, orzechy

5.
twaróg tłusty warzywa


DODAJ DO DIETY JESZCZE MLECZNE NAPOJE FERMENTOWANE I UROZMAIĆ JĄ BO STRASZNA MONOTONIA>

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4615
Staram się urozmaicać jak tylko mogę, bo mi już czasem nie wchodzi to jedzonko. Ale trudno znaleźć coś nowego po kilku miesiącach trzymania się tych samych produktów. Dział kuchnia przeleciałem już cały :)

Maślankę i kefir przynajmniej 1 jem na dzień. Chleba nie trawie, jakoś mi nie podchodzi.
Tak samo nie zjem twarogu tłustego :) Także tych 2 produktów do diety nie wprowadzę.


Zmieniony przez - DonKristo w dniu 2011-06-23 14:47:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
ewentulanie jeszcze wode z miodem rano lub zmniejszyć delikatnie ilość warzyw może masz błonnika za dużo do 40g staraj

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4615
Fakt teraz jak sprawdziłem tak jak jem z tymi warzywami to mi wychodzi ok 50g błonnika, muszę zrezygnować z marchwi, bo jak ją mam w domu to przegryzam między posiłkami :) Dzięki, może ta ilość błonnika to powodowała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zmniejsz ilośc i daj znać

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4615
pomogło, wyrzuciłem warzywa z większą ilością błonnika, zredukowałem w przedziale 20-30 g i jest jak najbardziej OK, przynajmniej te niezbyt przyjemne skutki uboczne ustąpiły :)

We wtorek wyjeżdżam do Anglii, nie wiem jak tam będzie z posiłkami, bo nie na swoim, a u kogoś będę mieszkać i u kogoś jadł. Żeby nie przytyć muszę mieć zerowy bądź ujemny bilans?
Oczywiście będę starać się ograniczyć tłuste jedzenie, trzymać dietę, ale jak to wyjdzie nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
a więc super

staraj sie raczej jeść zdrowo nie licz bilansu a posiłki które możesz przygotować rób low carb jeśli bedziesz przesadzał z ww w pozostałych .

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta niskowęglowodanowa, redukcja bf%, kilka pytań

Następny temat

Dieta - do sprawdzenia (+ pytanie)

WHEY premium