SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na rzeźbę do oceny

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1149
Rozumiem, chcę zacząć stosować z powrotem Stres Control i mam pytanie czy mogę to połączyć z tym: http://www.doz.pl/apteka/p3923-Tabletki_uspokajajace_90_szt
Po obiedzie stes control a przed spaniem te tabl uspok. może być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
czy az taki poziom stresu masz ?

w jakim celu te tabletki z apteki ?

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2014-02-26 07:42:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1149
Powiem tak teraz mniejszy ale szkoła mnie trochę zniszczyła pod tym względem. Teraz jak czasami studiuje to już się nie stresuje bo nie muszę tam chodzić. Czasami trochę wybucham gniewem. Podejrzewałem nerwicę lękową albo żołądkową.
tamo z apteki jest bez recepty i przed snem, żeby był lepszy i ma melisę dobrze działającą na układ nerwowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
na 100% nie odpowiem bo w gre moge wchodzic uwarunkowania osobnicze
ale dla wiekszosci nie widze problemu z laczeniem w trudniejszych przypadkach

nie zapomnij na sen o CHELA-MAG B6Ÿ FORTE MEGA CAPSŸ :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1149
biorę 2 tri mag b6 po kolacji. z tymi mega caps może być problem jak pisałem, więc nie kupowałem. Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ja bym podbil do 3-4

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2014-02-27 07:34:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146
Tabletki odrzuć, bo wpłyną negatywnie na osiągnięcia sportowe oraz otłumanią następnego poranko i tak o treningu porannym możesz pomarzyć .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1149
Wczoraj od rana czułem źle i pulsowało mi w skroniach. Trening skończyłem szybciej i ok 14 miałem puls 101. Wziąłem apap i przeszło potem wszystko zaczęło się na wieczór. Zmierzyłem temperaturę i miałem prawie 39. Wziąłem pyralginę. Dzisiaj rano byłem u rodzinnego i powiedziałem, że mam krosty i powiedziała, że to ospa. Dała mi Heviran i MIG. 3x1 tylko nie wiem czy ten MIG brać nawet jak nie będę mieć gorączki. I teraz się posmarowałem jakimś płynem na to i mam dużo w głowie.
Moje pytanie zasadnicze brzmi jak jest z wychodzeniem z domu? W sobotę mam ostatnią poprawkę na studiach. Być może da się załatwić w tygodniu ale nie wiem jaką trzeba absencję siedzenia w domu zastosować.

PS. Mam 20lat i gorączka się znowu pojawia. Czy to normalne przy tym, że taka gorączka już drugi dzień?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
trudno mi doradzac w sprawach medycznych
ale jesli utrzymuje sie goraczka tzn ze organizm dalej probuje poradaic sobie z choroba w najlpeszy znany sposob - przez podniesienie temperatury - jelsi mozesz pozostan w domu - do soboty moze sie unormuja objawy - ale jak wspominam nie moge doradzac w sprawach medycznych ....

ZDROWIA !

aha
odpusc treningi !!

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2014-03-05 07:25:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1149
Dzisiaj rano przekroczyłem 39.1 stopni. Wysypało mnie więcej. Pytałem się kolegi i mówił, że miał 12 dni 2 lata temu i mówił, że nie można wychodzić na dwór żeby tego nie przewiać. Treningi odpuszczone.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Endugen - łączenie.

Następny temat

BCAA – dla kogo, kiedy i dlaczego

WHEY premium