SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na rzeźbę do oceny

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1149
W PB napisane jest o robieniu pauzy podczas powtórzeń, które mogą zapobiegać kontuzji. Czy dobrze to zrozumiałem, że podczas wyciskania można robić przerwy na dole i na górze po wyciśnięciu?
Jakim ćwiczeniem można zastąpić rozpiętki? Robiłem dzisiaj na maszynie i trochę mnie bark bolał ale potem też musiałem nosić worki ok 30kg, więc nie wiem od czego może boleć ale nie chcę ryzykować i wolę jakieś inne ćwiczenie. Po plecach jak robiłem na maszynach to nie odczuwałem bólu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
pauzy zmniejszamy ped - wiec takie powtorzenie 'oszczedza' stawy

rozpietki dodoajemy na koncu treningu klatki (jelsi w ogole) i z pewnoscia nie wtedy kiedy tworza bol ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2187
stosunek wegli do bialka jest wg. nieodpowiedni

Niech Masa Bedzie Z Toba!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1149
Biniu
pauzy zmniejszamy ped - wiec takie powtorzenie 'oszczedza' stawy

rozpietki dodoajemy na koncu treningu klatki (jelsi w ogole) i z pewnoscia nie wtedy kiedy tworza bol ...


Mi mówili, że rozpiętki po wyciskaniu i tak robiłem ale, że teraz mnie boli to nie będę robił. Zrobię na następnym treningu jakieś dodatkowe ćwiczenie na maszynie. I też słyszałem, żeby zmieniać trening co miesiąc dwa żeby mięśnie inaczej pracowały ale z PB dowiedziałem się, że to większego sensu nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1149
I takie pauzy można robić przy wszystkich ćwiczeniach? I THT cz2 jest na 55str tamto co pisałem to jest kontynuacja jakiegoś innego artykułu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
w numerze 24 rozpoczelismy cykl artykulow na temat THT pisany specjalnie dla naszych Czytlenikow
w obecnym numerze (25) jest jego druga czesc
i wg zapewnien Marka nie jest to koniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
co do zmiany cwiczen
najkrocej mowiac
jesli sa dobrze dobrane i skutkuja NIE ma porzeby (no moze poza nuda) ich zmiany
nudzie zapobiegaja np dwa rownolegle plany w ukladzie A1 A2 A1 etc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1149
A ta pauza do ćwiczeń na maszynach? Trening dobry teraz i tak muszę trochę się po oszczędzać. Dzisiaj już mnie bark nie bolał pozostałości po zakwasach były ale i tak pierwsze tygodnie nie będę rozpiętek robił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jakie cwiczenie masz w szczegolnosci na mysli ?

bol
nalezy odroznic bol spowodowany kontuzja (przerwa w cwiczeniach) od tego spowdowanego treningiem i DOMSami brak potrzeby przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1149
np ściąganie drążka do klatki jeszcze mam na siłowni taką maszynę, która działa jak wiosłowanie. W chwili obecnej nic mnie nie boli, więc były to zakwasy ale dmuchając na zimno wolę robić jeszcze na maszynach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Endugen - łączenie.

Następny temat

BCAA – dla kogo, kiedy i dlaczego

WHEY premium