SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na rzezbe do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 247
Witam, jest to moja pierwsza dieta na rzezbe i jestem przekonany ze trzeba tu cos pozmieniac :P, wczesniej cwiczylem 3 miesiace na mase i teraz czas na rzezbe
Moje wymiary to 183cm i 83kg obliczylem ze zapoptrzebowanie po odjęciu wychodzi mi 3000k/cal. Pracuje od 8 rano do 16.30 sniadanie jem tak 6.30, obiad tak po 5 i kolacja 20-21. Trenuje 3x w tyg, około 18 przychodze na silownie

sniadanie:

platki: 363
mleko: 51
3 jaja całe: 3x 139
831

II sniadanie, przerwa w pracy
2 kanapki: chleb ciemny, szynka, ser, warzywo

obiad:
piers z kurczaka: 99
makaron: 363
salatka wazywna:
500

kolacja:
piers z kurczaka: 99
ryz: 344
salatka wazywna
484

przed snem:
oliwa z oliwek
twarog 99-139
260

To wszystko razem wychodzi 2000k/cal i mysle ze dobrym pomyslem do tego bedzie bialko pred posilkami a w dni treningowe przed i po treningiem to wtedy wychodzi mi rowne 3000k/cal
Prosze o pomoc i jakies sensowne rozmieszcenie prodóktów/posiłków poniewaz jako osoba pracująca jest praktycznie niemożliwością, żeby jesć 5 normalnych posiłków dziennie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie dawaj szynki daj mięso rybe ser z jajami zamiast niej

mało tych posiłków po treningu możesz się wspomóc białkiem z owocem a podczas pracy zapodaj szejka białkowego z orzechami i mlekiem

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wolno lecąca waga

Następny temat

Ocena diety. I co muszę jeszcze poprawić?

WHEY premium