SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na rzeźbę do oceny

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1149
Tylko z tą redukcją ciężko jest. 2 tyg i kg na dół tylko. Jakieś porady produktów wspomagających spalanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jako wsmagaanie wysilku polecam Thermo Stim
ale jesli daleko jeszcze do celu to warto przyjrzec sie powodowi przestoju ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1149
Wstępny powód znaleziony. Zobaczę przy następnym ważeniu.
A co możesz powiedzieć o usztywniaczach na nadgarstek? Słyszałem, że jak się cały czas nosi to działa jako nadgarstek i się nie wzmacnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nalezy tak dlugo cwiczyc bez 'wspomagaczy' jak tylko sie da
jednak jesli jakies kontuzje czy tez np duzy ciezara i problem ze zmeczeniem wlasciwych miesni powoduje koniecznosc wlaczenia 'uzbrojenia' warto je CELOWO (np w najciezszych seriach) wlaczac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
luk52
Wstępny powód znaleziony.


podziel sie prosze obserwacja gdyz ulatwi to ew dalsze porady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1149
Może dlatego, że sobie coś słodkiego zjadłem w tygodniu ale od kilku dni w tej kwestii jestem czysty.
Byłem u nowej doktorki rodzinnej na kontroli i takie tam. Jak mnie badała to od razu powiedziała, że widzi u mnie pierwsze objawy ginekomastii i dała mi skierowanie do endokrynologa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146
dlaczego nie masz chętki na słodkie ? ile glutaminy stosujesz, jeśli wogóle ? Czy stosujesz serie xplode czy kapletki ?? I jak z apetytem wieczornym, znasz takie coś jak dobowa manipulacja głodem ? Pozdrawiam Ciebie, ojca i matkę ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1149
Mam tylko białko z takich rzeczy.
A wracając do ginekomastii jakie mogę zrobić wyniki, żeby to potwierdzić/wykluczyć? W piątek będę miał do endokrynologa i mógłbym pójść już z wynikami do niego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1149
Ostatnio myślałem nad zmianą treningu na miesiąc i zobaczyć jakie będą efekty a mianowicie chciałbym robić tak:
Pon:
plecy: wiosłowanie, ściąganie drążka do klaty i "branie" hantli z dołu do góry (nie wiem jak się to fachowo nazywa ale było o tym ćw mowa w PB)
klata: wyciskanie na ławce prostej, wyciskanie hantli na ławce skośnej, wyciskanie sztangi leżąc głową do dołu
biceps i triceps po 3 ćw
piątek: Barki, kaptury, przedramiona, nogi
O brzuchu nie pisałem ale to wiadomo, że po każdym treningu. I co powiesz na takie coś i czy to się sprawdzi w praktyce? Obecnie robię w pn plecy bic, śr klata tric i w pt barki przedramiona kaptury nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
sadze ze trening kazdej waznej grupy iesniowej 2x w tygodniu to minimum
wiec jak widzisz to co proponujesz nie spelania owego minium

jesli mozesz cwiczyc tylko 2x w tygodniu - zdecydowanie FBW beda na miejscu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Endugen - łączenie.

Następny temat

BCAA – dla kogo, kiedy i dlaczego

WHEY premium