SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na rzeźbę do oceny

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1149
Dotychczas robiłem jedną grupę mięśniową raz w tyg a teraz chcę to robić 2 razy bo z każdą grupą bym się nie wyrobił i piątek chcę zostawić sobie tylko na barki, przedramiona kaptury i nogi. Będzie dobrze tak czy połączyć klatę z plecami i całą łapę 2x w tyg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1149
i dni treningowe to poniedziałek, środa i piątek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
prosze rozpisz calosc trening jak to widzisz (wraz z zaznaczeniem priorytetow)

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2014-02-24 07:30:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1149
Poniedziałek:
plecy: 1: wiosłowanie; 2: przyciąganie drążka do klaty(http://www.K**.pl/sciaganie-drazka-wyciagu-gornego-do-klatki-na-maszynie-34178.html/); 3: i to ćw np. oparty na ławce i z dołu hantle bierzemy i do góry (było w PB w poprzednim nr)
klata:1: wyciskanie sztangi na ławce poziomej; 2: wyciskanie sztangielek skos górny;3: wyciskanie sztangi skos dolny
biceps: 1: uginanie przedramion siedząco rękę opieram na kolano; 2: uginanie przedramion stojąc (sztanga prosta); 3: uginanie przedramion stojąc (hantle)
triceps: 1: prostowanie przedramion hantlami; 2: wyciskanie hantli za głową (oburącz); 3: prostowanie przedramion na maszynie nachwytem
środa to samo co wyżej
piątek: Kaptury, barki(w chwili obecnej nie robię bo mnie bolał, czekam na wizytę u ortopedy),
przedramiona: 1: uginanie nadgarstków ze sztangą nachwytem i podchwytem; 2: uginanie przedramion stojąc nachwytem; 3: uginanie stojąc nadgarstków hantlami
nogi: 3ćw
priorytet to przedramiona dlatego robię więcej powtórzeń.

Zmieniony przez - luk52 w dniu 2014-02-24 10:08:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1149
Dzisiaj zrobię tak jak dotychczas 5ćw na plecy i biceps bo zaraz się będę zbierał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dosc pokretna logika

ale jesli mialbym robic cos podobnego zamienilbym PT z SR :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1149
A czy będą z tego jakieś efekty? Dotychczas robiłem po każdą partię raz w tyg oprócz brzucha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jak wspominialem
kazda partie na ktorej nam zalezy warto i NALEZy cwi min 2 (absoultne MIN) - lepiej 3 x w tygodniu

rzuc okiem na cale morze artykulow w Perfect Body na ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1149
Czyli byłoby to dobre. Nie wiem jak z czasem bo jakby było więcej to bym jeszcze do tego robił to z pt. Kiedyś słyszałem, że taki trening tylko dla początkujących się robi, że wszystko w jeden dzień. Zbieram się do wyjścia dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
to bardzo bkedne przekonanie ze tylko poczatkujacy maja cwiczyc FBW - co oczywiscie NIE oznacza ze KAZDY MUSI cwiczyc FBW ... ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Endugen - łączenie.

Następny temat

BCAA – dla kogo, kiedy i dlaczego

WHEY premium