SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na redukcję-oceńcie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 303
Mam 19 lat 180cm wzrostu i waże 83 kg. Staz na siłowni to ok 3 latka. Wziąłem się za powazną redukcję więc ułozyłem sobie diete:
1.
-50g płatków owsianych
-200ml mleka 0,5%
-100g sera białego chudego
2.
-150g sera chudego białego
-100g bana
-100g jogurtu (robię z tego taki koktajl)
3.
-50g płatków owsianych
-4 białka
-2 zółtka
-100g banana
-100g jogurtu
4.
-puszka tuńczyka w sosie własnym
-75g ryzu
5.
100g sera chudego białego.

Mam nadzieje,że bedzie dobra.
Zamierzam się wspomóc winstrolem,efedryną oraz dołozyc jeszcze Animal Pak.

Co do aerobów mam zamiar robić je 40 minut 4 razy w tygodniu. Zamierzam 20 minut biegac a drugie skakac na skakance.

Czekam na Wasze zdanie. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
dlaczego nie z białkiem jaja ???? wiadomo ze wegle tłuszcze i białko w jednej porcji po treningu to cos nietegens

pozatym dieta ma byc smaczna a te przyklady co podales za smaczne nie sa przynajmniej dla mnie :)

pozdRov :)

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
Szukam podobnej prostej łatwej diety,ale na 1 rzut oka wydaje mi się,że zbyt dużo produktów mlecznych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21154
Zanim zabierzesz sie za "dopalacze" uloz raczej dobra diete, bo ta jest kiepska... Brak miesa, brak warzyw, sladowe ilosci jedno- i wielonienasyconych kwasow tluszczowych, brak posilku bezposrednio po treningu (bo nie wiem ktory mialby nim byc), twarog 3x dziennie. Wyliczyles swoje zapotrzebowanie ?

Jezeli to Twoja pierwsza dieta redukcyjna to narazie (to moje zdanie) zrezygnowalbym ze wspomagaczy i zaobserwowal rozwoj wypadkow na samej diecie...

NoBatonNo - czemu szukasz a nie sam ulozysz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
Szukam=Szukam porad,przykładowych diet,kombinuje jak najlepiej dobrać swą własną,że jestem w tym noobem stąd słowo szukam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Jeśli dobrze rozumiem to swoje zapotrzebowanie kaloryczne liczymy dla beztłuszczowej (docelowej) masy ciała prawda ?

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
Po pierwsz wylicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne i rozkaład poszczególnych skladnikow w diecie.

1.
-50g płatków owsianych
-200ml mleka 0,5%
-100g sera białego chudego
Możesz dać więcej płatków, dodać rodzynki i orzechy.
2.
-150g sera chudego białego
-100g bana
-100g jogurtu (robię z tego taki koktajl)
Ser i jogurt ok, banana bym się pozbył a dodał warzywa i tłuszcze np.orzechy
3.
-50g płatków owsianych/ok
-4 białka/ok
-2 zółtka/ok
-100g banana/wywal daj warzywa
-100g jogurtu/ok
4.
-puszka tuńczyka w sosie własnym/ok
-75g ryzu/ok
5.
100g sera chudego białego./ok

W diecie brak:
-warzyw,
-zdrowych tłuszczy,
-mięska.
Za dużo wedlug mnie jest nabiału, szczególnie sera. Wylicz swoje zapotrzebowanie, odnieś się do wskazówek i ułóż dietę raz jeszcze

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 303
Witam. Dziękuje za rady mam jedno pytanko jakie wazywa mozecie polecic co do diety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
Mateo oceniasz diete polecajac co ma zle poczym mowisz zeby ułozył ją jeszcze raz?:) nie szkoda ci czasu?
Dieta jest kiepska ,banan i niskie ig, mało tłuszcyz warzyw klapa poczytaj posty podwieszone i zacznij od nowa.

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
nofatuk nie polecam tego co zle jak napisałeś.Odnosilem się do danych produktów w konkretnym posiłku, a to że danego produktu w diecie jest za dużo to napisałem poniżej.

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
nofatuk dlaczego banan zły na redukcji???? wedlug mnie po treningu do porcji białka zeby zwiekszyc wchłanialnosc aminokwasów ( insulina transportuje aminki) wiadomo mozna by np wszamac bcaa ale po co niema jak normalne jedzenie

pozdRawiam :)

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
nie mowie ze banan zły tylko mowie ze banan zły z produktami o niskim IG.
i banana mozesz zjesc po treningu z mlekiem albo samego a nie z miesem czy płatkami kukurydzianymi (przykłąd nie pamietam co Ty tam dałes do banana ale wiem ze cos o wysokim IG)
Jajka + banan?!
ser + banan?
sorry...ale odsyłam do literatury jak to mawia qazar))
a sam ide na basen)
ciao:)

Zmieniony przez - nofatuk w dniu 2007-03-13 21:45:30

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bieganie

Następny temat

Thyrotherm=10kg????

WHEY premium