SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę - oceńcie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2960
Więc tak: 17 lat, 180 cm, 69 kg- cel masa, staż ok 4 miesiące ogólnorozwojowego.
Nie wymieniłem warzyw, ale do przynajmniej 3-4 posiłków, jakaś porcja na pewno będzie:) Zapotrzebowanie kaloryczne ok 2100-2200




Czekam na poprawki i ewentualne wskazówki:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1926
zmień najlepiej szynke z indyka na pierś. Ja bym wywalił troche wegli (tak do 4 g/kg

No pain, no gain ;>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
Ze śniadania wywal rodzynki, zmniejsz ilośc jogurtu, dodaj za to więcej bialka np. jajko/kawalek sera białego.
Drugi posiłek bedzie ok jeśli dodasz warzywa.
W przedtreningowym daj kaszę gryczana + pierś, oliwę wywal.
W potreningowym natomiast biały ryż + tuńczyk.
Przed snem zjedz ser twarogowy.

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5363
jak bedziesz jesc ten jogurt z platkami owsianymi to platki surowe? tak z ciekawosci bo moze tez sie skusze na takie cos zamiast mleko + platki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2960
Zapomniałem jeszcze o węglowodanach po treningu ( miód ok 0.5 g ww/ kg masy ciała) i dieta



hades89 - chyba tak z tym ze odczekam z 15 minut żeby nieco spulchniały w jogurcie, z mlekiem robiłem podobnie zalewałem zimnym (nie chciało mi sie grzać:p) i było:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2960
Sorry dwa razy ta sama dieta:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
Jest ok

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5363
no fakt nie trzeba gotowac ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5363
o co chodzi z tym II sniadaniem? chcesz na chleb zytni wrzócic pokrojone w kawalki cycki z kurczaka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
hades- Prosze Cie.........

Co do diety to wyglada okALe zapomniales(chyba z eprzegapilem jak pisales predzej) o B.ISTOTNYM elemencie w diecie..o warzywach..Nie widz eich woogle a powinny one znajdowac sie w kazdym posilku w sporej ilsoci po za posilkami okolootreningowymi

Pamietaj o tym..

I tego tunczyka max 3-4 puszki w tyg, najlepiej zastap go albo wymieniaj z jakoms chuda ryba np. panga/mintajem

Obserwuj organizm wtedy dokonuj ew zmian.

Rosnij i powodzenia

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2960
Hades- czemu, nie wyjdzie całkiem nieżły drobiowy hamburger:D, o warzywach pisałem przynajmniej do 3-4 posiłków- porcja warzyw.
Goraforte- ta panga i mintaj to wędzone, smażone, czy są z puszki?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna pomoc

Następny temat

wzrost mięsni bez łapania tluszczu?

WHEY premium