SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na redukcję do oceny

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 291 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5627
Dzisiaj wpadła makrela wędzona 220g ze wszystkim. Gdybym raz dziennie np na 2 śniadanie lub kolacje jadł warzywa na patelnie, których w paczce jest 450g + do każdego posiłku oprócz około treningowych jadłbym ze 2-3 marchewki i pół zielonego ogórka to by była wystarczająca ilość warzyw?


Zmieniony przez - potok555 w dniu 2016-03-07 21:58:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ważne żeby nie były to ciągle jedne i te same z wąskiej grupy pomidor, ogorek, papryka, cebula itp. mozna smialo pododawac w formie dodatku do tego jeszcze surowki itp.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 291 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5627
Pomidory zacznę wcinać jak tylko zacznie się sezon, ogórki uwielbiam we wszelakiej formie, więc z tym problemu być nie powinno, paprykę od jutra zacznę podjadać, a cebulę tak na surowo to chyba niezbyt :) Zawsze lubiłem smażoną, ale teraz chyba to odpada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nie chodzilo mi ze glownie na tym masz sie skupic tylko ze mozna podbic zwyklymi dodatkami dajac do kanpki , jajecznicy czy do miesa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 291 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5627
Cebulka do jajecznicy to nawet dobry pomysł :) Dzięki za wszystkie porady, leci SOG

EDIT Coś nie działa "Only post allowed"

EDIT 2 Dobra już weszło :)



Zmieniony przez - potok555 w dniu 2016-03-07 22:18:11

Zmieniony przez - potok555 w dniu 2016-03-07 22:18:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nie maja one znczenia nic nie dają , fajnie ze mozna bylo pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 291 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5627
Odświeżyłem trochę dietę, ponieważ przeliczyłem jeszcze raz kalorie i wyszło mi o 300 kcal mniej niż przedtem, a to wiązało się z drobnymi przeróbkami. Kolacje całkiem wyrzuciłem z jadłospisu, ponieważ nie miałem pomysłu co tam dodać. z piersiami jest taka sprawa, że nigdy ich nie ważę i wpisałem średnią wagę 1 kawałka piersi, która waha się od 200g do 350.
Zmienić tu coś czy może to już tak zostać? Osobiście bym czymś zastąpił te piersi, czymś dużo tańszym, ponieważ już bardzo nadwyrężam budżet domowy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
korzystaj czasem z tanich podrobów
dla mnie wątróbka nr 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 291 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5627
Dobrze, to co 2 dzień zamienię piersi na wątróbkę. A tak ogólnie to ta dieta wygląda ok, czy raczej nie bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 351
Żadnych węgli przed treningiem?

Jak sie nie chce, to gorzej niż by sie nie umiało.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile jeść kalorii?

Następny temat

Plan treningowy domatora - ocena

WHEY premium