SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase.2500kcal?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1040
aaa i czy wliczać kalorie tez z owoców które jem np: jabłko,gruszka itp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5621
skad watpliwosci? oczywiscie ze tak, owoce to bogate źródła weglewodanów prostych, głownie fruktozy zatem posiadaja calkiem spore ilosci kcal.

Zmieniony przez - psychu w dniu 2013-11-11 16:12:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1040
Zastanawiam sie nad zakupem kreatyny,aby jakos wspomóc masie? a posiadam jeszcze tauryne a szkoda,aby sie przeterminowała...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5621
kreatyna nie pomaga bezposrednio budowac masy... nie jest czynnikiem wplywajacym na Twoje przyrosty, nie bede Cie opisywal dzialania kreatyny bo po to bylo tyle tematow o niej na tym forum zebys ruszyl i troche poszukal zamiast zadawac glupie pytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1040
Musze nastepnym razem dobrze poczytac o kreatynie niż pisac głupoty... dzięki ;)
A co do Carbo to zastanawiam sie czy pić po treningu?bo 15min po pije samo białko 30g czasami bezposrednio po treningu jem banana a 15min po pije białko... a nastepnie godzine potem jem pełnowartościowy posiłem w którym jest np ryż i nim uzupełniam ww...i czy jest sens pić carbo bezpośrednio po treningu czy jeśli zjem ten dajmy ryż 1h po to wystarczy jeśli mam wszystko wyliczone?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5621
jesli pijesz carbo po treningu to takze wliczasz je w bilans. ale picie carbo bezposrednio po treningu to mit, mozesz zjesc spokojnie posilek po powrocie do domu, wazne by bilans i rozklad makro danego dnia sie zgadzal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 135
Mój znajomy jest ekto , masę zaczoł od 63 kg i jadł 3500 kcal . MOIM ZDANIEM ZDECYDOWANIE ZA MAŁO . Pis

Najpierw masa potem masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1040
Hmm na diecie jestem od poniedziałku jutro rano się zważe i jak nic sie nie ruszyło to jednak dam więcej tych kcal ogólnie jestem na granicy 2500-2700 a co do 3,500kcal to jest spora roznica...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5621
jesli wczesniej jadles jak dziewczynka czyli jeszcze mniej niz 2500-2700 to teraz mogles troche podłapac glikogenu w miesnie i zatrzymac wody wiec zludzenie nabrania masy moze wystapic, waz sie czesto o tych samych porach, ale jestem przekonany ze lepiej zrobi Ci 3,5k niz 2,7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 135
Weź też pod uwagę to że jesteś endomorfikiem , więc Twój organizm potrzebuje tych kalorii żeby nabrać masy , waż się co jakiś czas raz np. na tydzień lub dwa i kontroluj wagę.

Najpierw masa potem masa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SZUKAM LEGINSÓW NA SIŁOWNIE !

Następny temat

Dieta dla osoby z celakia

WHEY premium