SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase.2500kcal?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5621
7-10 dni jedz w ten sposob jesli po tym czasie na wadze dalej nie bedzie do przodu trzeba dolozyc wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1040
Ok tak zrobie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1040
Na wadze przybyło,aż 1kg czyli obcinamy kcal...na początek 200-300kcal obciąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1040
Odejmę 200kcal i przez tydzień jechać w ten sposób?
B-200g
W-400g
T-100g
Ogólnie 3300kalorii.
Mam zamiar zakupić kreatyne i jak ją najlepiej dawkować?zakupic też witaminy?Białko juz zakupiłem bo mam braki w diecie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5621
pamietaj ze z kazdym kg zdobytym masz wieksze zapotrzebowanie, wiec ja bym nic nie odejmowal, teraz bedzie szlo co raz wolniej, juz na pewno nie 1kg na tydzien, poza tym przy pierwszych dniach wypelniasz miesnie glikogenem ktory zatrzymuje wode w miesniach, czasami jest to 2-3kg wiec to ze przytyles az 1kg nie znaczy ze poszlo w sam smalec, masa musi isc, jest dobrze nic nie ruszaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1040
Ok dzięki bardzo! to nic nie ruszam zobaczymy co będzie... : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1040
Nie mam pojęcia jak to się stało ale spadłem z wagi o całe 2kg...nie wiem czy ma to jakis wpływ,ale wczoraj troche wypiłem a ważyłem sie jakies 30min temu może za wcześnie i jutro sie rano zważyć a nie tak bezpośrednio pare godzin po piciu...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5621
doswiadczyles efektu "wooosh", alkohol odwadnia, 2kg to dokladnie to co z siebie wysikales, jednym slowem norma. kontroluj wage na biezaco jak przestanie isc dokladaj kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1040
OK...teraz wszystko dokładniej robie bo zakupiłem wage wcześniej niestety nie miałem i ważyłem na oko wszystkie produkty...teraz zauważyłem,że jednak jadłem mniej...do tego zacząłem cykl kreatynowy i dużo teori jest na ten temat...każdy dawkuje inaczej...jak sądzisz dobrym sposobem będzie przyjmować dzień w dzień po 5 gr?i do tego jedna kapsułka tauryny bo mi akurat zostały?tylko nie wiem czy jest sens zażywania tego skoro zawsze sie przytrafi jakaś okazja,aby sie napić(dzisiaj akurat imieniny cioci,sylwester) no i po co mam to zażywac skoro się napije i wszystko z siebie wypłucze...?jeśli mi sie już tak przytrafi,że sie napije to myśle dzien po tym wziąść 10gr kreatyny,aby w jakims stopniu uzupełnic tą strate?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5621
5g dziennie sobie bierz, nic Ci nie da 10g, nie uzupelni strat poniewaz w ciagu dobu Twoj organizm przyswaja tylko 5g, najlepiej nie pic. a jesli juz musisz sie napic i wiesz ze do tego dojdzie (mowie tutaj o wiekszych ilosciach alko, bo 2/3 piwa to jeszcze nie jest picie) to nie odmawiaj sobie kreatyny. 5g zwyklego monohydratu dziennie, bez cykli, stala suplementacja.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SZUKAM LEGINSÓW NA SIŁOWNIE !

Następny temat

Dieta dla osoby z celakia

WHEY premium