SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę - brakujące kcal ? (Do oceny)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Diety SFD. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 87
Witam, od dłuższego czasu borykam się z problemem przybrania masy, stąd tez moja obecność na forum.
A więc tak, wiek 20lat, waga 56kg, wzrost 175cm, ćwiczę około roku.

Dieta:

Posiłek1:
- mleko 2% - 400g
- płatki kukurydziane - 100g

Posiłek2:
- chleb razowy - 100g
- tuńczyk - 70g
- margaryna roślinna - 10g

Posiłek3:
- chleb razowy - 100g
- szynka z piersi z kurczaka - 50g

Posiłek4:
- ryż biały - 150g
- gotowana pierś z kurczaka - 100g
- oliwa z oliwek - 14g

Posiłek5 (potreningowy):
- carbo (od razu po treningu)
- chleb razowy - 100g
- tuńczyk - 70g

Posiłek6:
- makaron - 100g
- ser biały - 100g
- oliwa z oliwek - 10g

Białko: 133g
Tłuszcze: 79g
Węglowodany: 461g
Kalorie: 3017

Tydzień jechałem wg tej diety, ale zastanawiam się czy nie podkręcić kcal do 3800 (wg obliczeń niby tyle powinienem jeść) ? Może gdzieś dodać między posiłkami jakieś przekąski/owoce żeby dobić jeszcze te 800kcal ?

Z góry dzięki za pomoc ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29166
ta dieta byla oceniania ? bo nie zbyt ciekawa..

"Klękam tylko przed bogiem a tu go nie widzę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29166
moim zdaniem!
z 1 posilku wywal platki kukurydziane;o i mleko daj jajka i platki owsiane daj wiecej ryzu bo widze tylko w jednym posilku.. wywal makaron z ostatniego, po co węgle na noc.To tak na szybkiego./sorry za dubel

Zmieniony przez - syntok w dniu 2010-11-03 12:23:05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 87
No właśnie nie byłą oceniana, dlatego ją dodałem. 1 posiłek zmienię, a nad ostatnim się zastanawiam czy nie przesunąć go nieco wcześniej (pomiędzy posiłkiem po treningowym a ostatnim posiłkiem) i dodać coś innego na koniec. Jak znajdę chwilę to to poprawię i dodam do sprawdzenia. Dzięki za szybką odpowiedź ;)

PS
Po jakim czasie powinny być już widoczne efekty (minimalny wzrost masy) przy dobrze ułożonej diecie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No zalezy jeszcze od treningu:) ale w tym sporcie trzeba byc cierpliwym bo wymaga czasu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Wrzuciłem 2-3 jaja w 1-2 posiłek.
Posiłek 6 przesunąłem na wcześniejsza godzinę, a przed snem chce tak jak radziłeś wrzucić jeszcze ryż, tyle że zastanawiam się w jakiej formie go podać ? (nie chce podawać w takiej samej formie jak w posiłku 4 bo za szybko mi zbrzydnie) - jakieś pomysły ?
Do posiłku 4 dorzuciłem surówkę
I jeszcze jedno pytanie czy mogę pomiędzy posiłkami zajadać sobie migdały/orzechy/rodzynki/warzywa żeby nieco podnieść kcal ? czy muszę je uwzględnić odpowiednią ilością w diecie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
przed snem ryż to raczej nie zbyt dobry pomysł. Warzywa powinny byc do kazdego posilku :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
To co proponujesz dać na ostatni posiłek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 36421
Twaróg chudy/gotowane mięso z indyka albo z kuraka
ogółem białka, unikaj tłuszczy i ww przed snem.

Zmieniony przez - karei w dniu 2010-11-06 23:44:04

Cukrzyk-since 11.10.2010

Dopiero rosnę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 664 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36118
W jego przypadku ryż na wieczor nie zaszkodzi . Dodaj wiecej mieska w 1 wrzuc z 2 -3 jajka . Oczywiscie wszelkiego rodzaju migdaly ,orzechy itd sa wskazane .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc ;) w zamian dostaliście po sog'u. Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

raspberry ketone

Następny temat

kto mi poradzi ,jaka diete

WPC zestaw