SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do potwierdzenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 120
Trochę o mnie:
Płeć: mężczyzna
Wzrost: 172 cm
Waga: 59
Wiek: 30
BF: 15
Zdrowy

Dieta którą opracowałem:

Zależy mi na przybraniu masy, w przedstawionej diecie nie jest uwzględniona odżywka MAGNUM 8000 2x dziennie, rano i wieczorem

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Witam!
Skąd taka ilość kcal przy wadze niespełna 60kg i wzroście 172? To Twoja pierwsza dieta na masę? Czy już kiedyś próbowałeś z marnym skutkiem, bo jeżeli to Twoja pierwsza taka dieta, i od razu dajesz prawie 5000kcal to na pewno wpadniesz z deszczu pod rynne, bo tyle to na masie jedzą niektórzy BB przy wadze 90+. Oczekuje na odpowiedź ale dietę sprawdzę:

Śniadanie: PŁATKI MLEKO JAJKA -okej/ Sok pomarańczowy zamień na rodzynki albo banana a margarynę zamień na oliwę/olej kokosowy/
Sniadanie II Chleb, jajka - ok // Ser i szynka po 10g? do tego margaryna? i serek wiejski? nie bardzo... Zamień to na pełnowartościowy posiłek np: Chleb żytni + pierś z kury+awokado lub orzechy.
Przekąska: wywal ten syf
Obiad: Filet+oliwa+ryż+warzywka OKEJ /// znowu ten sok... to przedtreningowy czy potreningowy??
Przekąska: znowu przekąska ? same węglowodany i do tego z cukrów prostych jeżeli to bezpośrednio po treningu to ok.
Podwieczorek: OK
Kolacja: makrela,chleb OK ale reszta znowu plaster szynki i sera i do tego margaryna.
DO POPRAWY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 387 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6911
jak liczysz kalorie, to licz przed obrobka :) czyli nie kurczak smazony, tylko surowy. I warzyw nie wliczaj do bilansu kalorycznego. i przy twojej masie oraz takiej diecie (ilosc bialka) nie ma potrzeby bys brał jeszcze odzywke białkową :) juz i tak masz o duzo za duzo białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 120
Dzieki za sprawdzenie, to z proponowanymi zmianami mam następujące pytania;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Dawaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 120
Dzięki za sprawdzenie, Tak to pierwsza dieta, ogólnie czy jem czy nie jem to waga stoi w miejscu - poprawię dietę na 3 500 kcal a z proponowanymi zmianami mam następujące pytania:
1. Zmiana soku na rodzynki/orzechy ? chodziło mi o picie :) rodzynki/orzechy to na blender czy tak sobie je jeść ?
2. Zmiana margaryny na olej kokosowy/oliwę - chodziło mi o posmarowanie chleba, a tym to chyba nie bardzo?
3. Śniadanie II ok poprawie
4. Jogurty typu jogobella itd nie warto ?
5. Tak to pierwsza dieta, ogólnie czy jem czy nie jem to waga stoi w miejscu - to poprawię dietę na 3 500 kcal
6. A czy mogę zrezygnować z jakiegoś posiłku na rzecz odżywki MAGNUM 8000 jak nie mam możliwości "coś zjeść "
7. Terningi to dopiero o godzinie 21-22 więc trochę muszę posiłki w czasie rozmieścić bo wcześniej nie dam rady

A zastosowałem tyle kcal czytając innych osób diety co mają podobną wagę/wzrost robili diety na 4000 kcal.
Ale to na początek zmniejszę ilość kcal i będę obserwować wyniki.
Proszę jeszcze tylko o odpowiedz na w/w punkty


Zmieniony przez - DevilAXA w dniu 2015-06-29 22:50:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
1.Masz pić wodę . Zjedz te rodzyny czy banana
2.Awokado możesz posmarować kanapki bardzo zdrowe, poza tym chyba nie będziesz jadł non stop chleba, ryż makarony kasze do tego spokojnie możesz dać oliwe czy orzechy. 3.popraw
4. Nie warto sam cukier. Po treningu raz w czas mozna wszystko jest dla ludz, lepiej już banana czy carbo.
5.Nie wzoruj si na innych. Daj 3000kcal na start i jak waga nie idzie po tygodniu to dodaj ze 100-200kcal i trzymaj następny tydzień. Ja na masie mam 3500 kcal a waże 70 kg i mam 185 cm wzrostu.
6.możesz pod warunkiem że będzie to szejk węgle+bialko. Ja bym jednak proponował ugotować zarelko i do pojemnika.
7.Rozloz tak żebyś po treningu dostarczyl weglowodanow i białka nie ważne która będzie godzina


Zmieniony przez - MilkyLayne w dniu 2015-06-29 23:14:38
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cycki :D

Następny temat

Zapraszam do oceny mojej diety na masę :)

WHEY premium