SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2845
Witam mogli byście zerknąć na moją dietkę ?
Posiłek 2 jem sam chleb ponieważ mam krótkie dzwonki i nie zdołam więcej
Posiłek 3 jest przed treningowym ( szybko ze szkoły jem i na siłownię )
Posiłek nr 4 Po treningowy
Waga 86
Wzrost 186
Chodzi mi aby nabierać stopniowo planuję 0,3kg -0,4 max i aby pasł nie rósł

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2845
aj bym zapomniał mam wolny metabolizm i zdecydowałem się na 300-350g max węglowodanów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Może być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
wszędzie przerwy są takie same, to za różnica czy zjesz chleb sam czy z piersią i warzywem ?
znaczy dla organizmu b.duża różnica a dla Ciebie żadna

IMO kurczak + ryż brązowy nie nadają się na dietę na masę ale jeśli Tobie tak smakuje to ok
Po treningu lepiej się sprawdzi ryż biały, w ogóle na masie lepszy biały od brązowego
Warzywą są ale nie wliczone ?
Brakuje źródłem wapnia : nabiału, twarogo, jogurtów, serów podpuszczkowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
popuri czemu na masie lepszy biały od brązowego? brązowy nie jest bogatszy w witaminy itp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
już tłumaczę
Owszem brązowy jest bardziej zasobny w minerały i witaminy ale w okresie masowym lepiej się sprawdza biały który jest lekko strawniejszy, ma mniej błonnika, nie syci tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ok, no błonnik moze byc nieco problemowy, a raczej jego duza ilość. Ale co do sytości to jnajlepiej jeść smacznie, wtedy to i 5000kcal lekko wchodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2845
Wolałem brązowy ponieważ to cukier złożony a biały prosty , postaram się dodać coś w szkole do zjedzenia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
biały to tez węgle złożone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
J.W żadnych cukrów oprócz skrobi tam nie ma ( głównie )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2845
Aha to zamienię sobie na biały po treningu , a może być taki mix ? Mleko z ryżem białym + miodem ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc dla 15latka, mięśnie brzucha.

Następny temat

Krzywa klata/"Bardziej wyrzeźbiona" prawa strona

WHEY premium