SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny, 77kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 631 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17483
ok z tymi tluszczami to faktycznie tak o strzelilem z ich iloscia tych trans. jednak po prostu chodzilo mi o odpowiedz na pytanie, ktore zlo bedzie mniejsze, czy wpuszczenie w siebie duzej ilosci syropu glukozowo-fluktozowego (zmieniam z cukru) w polaczeniu z tl. nasyconych (w tym trans), czy taka sama ilosc wegli pochodzacych z pszenicy + taka sama ilosci tl. nasyconych (w tym trans).

i nie wazne czy 1, 2 czy ostatni posilek dnia. nie wazne jaka jest strategia zywieniowa na dany moment. wszystkie takie aspekty odkladamy na bok. po prostu idziesz ulica, nagle ktos przyklada Ci gnata do skroni i masz wybor, albo jesz posilek nr 1, albo nr 2, albo umierasz. pytanie: ktory posilek wybierasz i dlaczego akurat ten, a nie tamten?

tak, wiem, pytanie moze brzmiec mega glupio, ale naprawde zalezy mi na tej odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Nie ma znaczenia z czym to połączysz. Ważne jest z jakiego źródła będą pochodziły te węglowodany. Nie da się odpowiedzieć na to pytanie nie znając istotnych kwestii z nim związanych. Cukry proste z owoców, czy z sacharozy?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 631 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17483
napisalem syrop glukozowo fruktozowy... a jesli zostajemy przy cukrze to z sacharozy.

dobra to moze inaczej, hm... jakie produkty mogly by spelniac moje zalozenia... o, np. co bys wybral, zjesc najbardziej upakowane chemia lody ktore dadza 100g cukru z czego czesc z syropu gluko frukto + nasycone z trans czy np naczosy ktore dostarcza 100g wegli z pszenicy + nasycone z trans
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Obojętnie. Nie ma to znaczenia w kwestii okazyjnego zjedzenia. Ile Ty masz lat? Pytania typu, kto jest silniejszy, lew czy tygrys zadają 5 letnie dzieci.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ja bym nic nie wybrał, oba zestawienia dla Ciebie będą takie same.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 631 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17483
anubis84
ja bym nic nie wybrał


napisalem hipotetyczna sytuacje ze musisz cos wybrac albo smierc a Ty odpisujesz nic bym nie wybral. takie odp udzielaja 5 letnie dzieci. a lat mam 29. ciezko sie czasem z wami gada hehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Domer już Ci wyjaśnił kto takie pytania zadaje, jeden pieron co wybierzesz to i tak będzie lepsze od śmierci
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
No właśnie
Nie rozumiem Twojego podejścia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 631 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17483
ja rozumiem ze jednorazowe wpuszczenie w siebie czegos takiego nie zrobi wiekszej roznicy na calosci jednak chcialem sie po prostu dowiedziec ktory zestaw bedzie mniejszym zlem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
zadajesz bardzo upierdliwe pytania..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa w internacie

Następny temat

Dieta na utrzymanie wagi.

WHEY premium