SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny, 66kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6137

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1253
Masz na myśli gry zespołowe, cos w tym styl??
Dodam że nie biegam na bieżni tych 10km
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6271 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1253
To z tego co widzę, zapomniałem dodać że biegam w stosunku 2:1 (szybko wolno) więc nie jest to trucht lecz dosyć szybki bieg. Biegam w wąwozie i punktem odniesienia są ławki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6271 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Urozmaicaj więc wysiłek, aby nie był on ciągle taki sam.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1253
Mam nadzieję, że będę miał jak najkrótszą przerwę od aerobów ( zostałem wręcz staranowany na wf o drabinki, i mam ból podczas zginania lewego, kolana, dominująca noga). Na szczęście i nieszczęścia dostała chyba lekko kość po wewnętrznej stronie, ale mam nadzieję, że wyjdę z tego.

I mam takie pytanie, a mianowicie piszecie, że za dużo biegam. W takim razie, ile mam biegać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6271 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Tak żebyś miał czas na regenerację organizmu. Nie możesz trenować prawie codziennie i narażać organizmu na długotrwały stres.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1253
No to obecnie było tak: pn, śr, czw } siłownia; wt, czw, nd } bieganie. No i wf pn, wt, pt (który powoduje same problemy, bezsensowna lekcja), a w piątek powrót do domu na wieś i w sobotę praca na wsi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1253
Czy polecacie bieganie dzień po siłowni, gdy robiłem przysiady, suwnice i 10 minut interwału 1:1 ? Dziś mam raczej normalne, lekkie zakwasy. Lecz ostatnio zacząłem odczuwać, że w takie dni nie czuje ,,mocy'' np. biegam w niedziele po jednym dniu przerwy od siłowni i biegania.


Zmieniony przez - emil129 w dniu 2017-03-30 18:00:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6271 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Nie widzę problemu. Tego typu aktywność należy dobierać pod dany organizm. To, że ja robię dwa treningi dziennie nie znaczy. że Ty dasz radę. Tak samo to, że Ty zrobisz nie znaczy, że moja mama zrobi. Istotna jest kwestia ogólnej aktywności i regeneracji względem niej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1253
No dwóch dziennie nie dam rady bo jeszcze szkoła pół dnia ale jeśli chodzi o trening siłowy i aerobowy jednego dnia by nie było problemu. Ale skoro wiem, że jedno nie wyklucza drugiego to okej, bo każdy pisze co innego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

różnice w dietach redukcyjnych

Następny temat

PODJADANIE W NOCY A ODCHUDZANIE

WHEY premium