SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny, 66kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1253
Teraz będzie lepiej ?Czy coś jeszcze poprawić ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6270 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Jeżeli urozmaicenie w inne dni będzie większe, to jak najbardziej ok.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1253
Zalezy co masz na myśli mówiąc o urozmaiceniu ;)
Bo zamiast jajek może pójść 100g śledzia/makreli.
Węgle i tak mam różne a szczerze mówiąc bardzo mi smakuja ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6270 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1253
No to uważam, że takie urozmaicenie mam, tym bardziej że w kuchni nie siedzę cały czas.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6270 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Więc wzoruj się na wymienionych źródłach składników odżywczych i urozmaicaj je w diecie a będzie dobrze.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1253
W tym nie będzie problemu, wiem co jeść a co nie, nie robiłem cheatów od kilku lat jeśli można by tak powiedzieć ;)

I mam takie pytanie nie odnośnie diety, ale czy dobrze zrobiłem nie biegając dziś ? Nd bieganie, pn siłownia, bieżnia, wt bieganie, śr siłownia, bieżnia ( i właśnie wczoraj dorzuciłem obciążenia na nogi - przysiady, suwnica i dziś miałem zakwasy w nogach, takie ciągłe napięcie łydek i nie chciałem sobie czegoś zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6270 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Jak Ci pasuje. Po co tyle tego biegania?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1253
Bo zawsze to była moja zła strona ;) teraz lepiej sie czuje bo lepiej jest mi z gospodarowaniem tlenu.
Ja bez biegania robię dziennie z ok 6-8km
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6270 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
W tym celu nie należy zwiększać biegania w formie cardio. Od tego masz wiele innych, bardziej wartościowych rodzajów aktywności fizycznej.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

różnice w dietach redukcyjnych

Następny temat

PODJADANIE W NOCY A ODCHUDZANIE

WHEY premium