SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę a bieganie (długie)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Jak masz białko to najprościej zmixować np. płatki owsiane + białko + jakieś owoce do smaku np. truskawki itp.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 117
OzzyMG, nie znam się, ale wydaje mi się, że dodawanie białka do szejka to średni pomysł, bo w samej diecie mam go wiele - braki mam głównie w węglach. Białko wcinam tylko po treningu siłowym, bo mija 1,5h zanim dojadę do domu.

Myślę, że zrobię sobie tydzień próby ostatecznej czy uda mi się dobić w kuchni te brakujące kcal, jeśli nie, to może rzeczywiście dobrym rozwiązaniem będzie gainer.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Gainer to kiepska jakościowo odżywka, szczególnie biorąc pod uwagę, że jesteś kobietą. Daruj sobie takiego typu produkty. Jesteś w stanie dostarczyć odpowiednią ilość kalorii z adekwatnych źródeł składników odżywczych, aczkolwiek nie musisz w siebie wpychać jedzenia za wszelką cenę, sukcesywnie wprowadzaj zmiany w swoim jadłospisie, zwiększać gramaturę poszczególnych posiłków. Z czasem rozkręcisz metabolizm.


Rotuj swoimi makroskładnikami, podbijaj wartość energetyczną z węglowodanów jak i z tłuszczy. Białko może zostać na tym samym poziomie. Dobieraj elastycznie składniki odżywcze, nie uzależniaj się od wybranych, w ten sposób unikniesz niedoborów oraz psychicznie będziesz się lepiej czuć, masz pełną gamę smacznych przepisów i.t.d stań się kreatywna.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 117
Dzięki dudee. Na pewno nie rzucę się na odżywki bez wcześniejszego upewnienia się, że nie jestem w stanie dostarczyć tego samego z diety, nie jestem typem co od razu leci do sklepu, ale raczej kombinuje jak tego nie robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 575 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70025
Bardzo dobre podejście :)

Wczoraj byłem bystry i chciałem zmienić świat. Dziś jestem mądry, więc zmieniam siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 117
Dzięks ;) Oczywiście znów się naklepałam, ale zdradził mnie "enter". Problemy nowicjusza ;)

Bardzo jestem ciekawa efektów tej diety. W kościach czuję, że coś drgnęło do góry (mijają 2 tyg). Ostatnio nie wiem czemu ciągle szybowało w dół (stres?), także dziś kontrolne sprawdzę wagę i wymiary.

Ale muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie nastawiona, pomysłów nie brakuje, gotować lubię, zmiany też lubię, więc liczę, że z pomocą waszych mądrych głów coś z tego naprawdę będzie :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 269 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25096
n3cRo
Jeżeli nie będziesz stosować interwałów, tylko spokojne długie wybiegania na poziomie 5:45 sek/km w tętnie około 120bpm do 130bpm, to spokojnie możesz sobie biegać.
a ja wyczytałem ( w dzienniku faftaqa) , że hiit działa właśnie anabolicznie w przeciwieństwie do aerobów, ale nie wiem czy musi być hiit czy zwykłe interwały starczą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 575 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70025
Dokładnie. Mi chodziło o to że jeśli będziemy biegać w strefach tętna około 130 BPM to organizm po dłuższym czasie przejdzie na spalanie tłuszczu. Więc będąc na masie jest to chyba dobre rozwiązanie. Nadwyżka kalorii sprawi że mięso będzie zabezpieczone katabolicznie, a tłuszczyku się pozbywamy. Chyba o to nam chodzi ?

Wczoraj byłem bystry i chciałem zmienić świat. Dziś jestem mądry, więc zmieniam siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Redukcja tkanki tłuszczowej koliduje z budową masy.
Nie da się połączyć obydwu celów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
n3cRo
Dokładnie. Mi chodziło o to że jeśli będziemy biegać w strefach tętna około 130 BPM to organizm po dłuższym czasie przejdzie na spalanie tłuszczu. Więc będąc na masie jest to chyba dobre rozwiązanie. Nadwyżka kalorii sprawi że mięso będzie zabezpieczone katabolicznie, a tłuszczyku się pozbywamy. Chyba o to nam chodzi ?


Co za głupota, jak jest nadwyżka kalorii to jak chcesz się pozbyć tłuszczu?

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ryz i masło orzechowe

Następny temat

makaron z twarogiem

WHEY premium