SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę - mało węglowodanów, z czym je dostarczyć?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 174 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2119
Ciężko będzie z tymi węglami, ale do tej pory nie jadłem dużych dawek, po 50 g ryżu, rano też coś tyle owsianych, ale powoli może ruszy. A co do tłuszczy, to z czego je najlepiej dostarczać? Ile jeść orzechów włoskich? Można czymś je zastąpić, czym urozmaicić? Można rano dać trochę masła klarowanego, ostatnio zrobiłem i mam kostkę :D A co z suplami? Nie brałem jeszcze nic, oprócz białka po treningu. Co sądzicie o BCAA? Czy lepiej kupić białko i dawać tak jak do tej pory?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 352 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5811
Więc jadłeś tyle co kobieta na redukcji, czy ja hehe
Jeśli chcesz uzupełnić dietę w białko do odżywka lepsza, a jeśli w diecie jest wszystko ok, a chcesz mieć zabezpieczenie treningowe to BCAA.
Z orzechami nie przesadzaj, szczególnie włoskimi, bo podobno mają zły wpływ na wątrobę, lepiej laskowe, migdały, pestki dyni. Masło jest ok, pod warunkiem, że nie jakieś tanie, a prawdziwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Skoro wcześniej miałeś 2200kcal to nie rób gwałtownych skoków.Nawet lepiej jak zmniejszysz kalorie do 2500,ale podbijając te tłuszcze min do 92g . Możesz obciąć białko do 2,2g/kg a w jego miejsce dać ten brakujący tłuszcz.
Z supli to zaopatrz się w Omegę 3(olimpa najekonomiczniej) oraz w witaminy i minerały. Bcaa możesz jak masz kasę

Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2012-07-16 20:18:42

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 174 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2119
Nie chcę wydawać kasy na odżywki, wolę ją przeznaczyć na dietę, która do tanich nie należy. Mam zamiar kupić białko, aby dawać je po treningu - czy je odpuścić? Kupić dalej WPC od UNS, czy polecacie inne w podobnej cenie? Jakie witaminy i minerały kupić? Czy wszystkie będą takie same, a będą się różniły tylko ceną?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Jak nie chcesz wydawać za dużo kasy to z białek kup WPC UNS albo SFD WPC
Do tego witaminy i minerały(najekonomiczniej Olimp Vitamin Multiple Sport) oraz Omega 3(olimpu również najtaniej)

Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2012-07-17 13:05:06

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 174 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2119
A co sądzicie o witaminach Olimp - Vita-min Plus? Ekonomiczniej będzie Olimp Vitamin Multiple Sport, a będzie jakaś znaczna różnica? Dostanę to w każdej aptece, czy raczej nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Mogą być te lub te ale ekonomiczniej Sport

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
a może lepiej w omegę zainwestować te witaminy przy dobrej diecie wcale nie są takie niezbędne

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 174 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2119
No właśnie, może lepiej jakieś warzywa/owoce jeszcze włączyć, zamiast tych witamin? Jem cukinię, paprykę, cebulę, pomidory, sałatę, grejpfruty, jabłka, brzoskwinie, nektarynki, banany, pomarańcze. Coś jeszcze włączyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
ZDECYDOWANIE! przeznacz kase na żarcie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak szybko przybrać na masie mieśniowej?

Następny temat

Prośba o ułożenie odpowiedniej diety

WHEY premium