SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę - mało węglowodanów, z czym je dostarczyć?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 174 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2119
Nie no witaminki mógłbym kupić, zobaczę jeszcze. A co do owoców, to mam jeść to, co do tej pory, czy jeszcze coś innego włączyć? A jak z tymi omega - które wziąć z Olimpu, bo są: Gold Omega 3, GOLD OMEGA 3 Plus i te najtańsze OMEGA 3 i są jeszcze GOLD OMEGA SPORT - ale chyba wezmę te GOLD OMEGA 3, co? Chyba będzie najekonomiczniej, bo nie chcę brać po 2 tabsy, czy te najtańsze wystarczą, że po 1 dziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
W tym wypadku patrz na stosunek ilość kapsułek/cena oraz stężenie EPA i DHA. Najekonomiczniej wyjdzie Sport Edition



Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2012-07-17 16:03:12

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 174 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2119
Po jednej dziennie witaminek i omega by starczyło? Czyli za 40 zł by było na 2 miesiące. Dostanę to bez problemu w aptece, czy w normalnych aptekach raczej nie mają od Olimpu, czy się nie orientujecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
to te same produkty także patrz na cene

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 174 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2119
Tak się zastanawiam nad tym BCAA, może nie kupować białka a właśnie BCAA? Dieta jest, może nie potrzeba serwatki po treningu? Może lepiej dać aminokwasy przed i po, czy jak? Co sądzicie o HI TEC BCAA, czy lepiej wziąć UNS 8-1-1?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Jeśli masz wybierać między bcaa a białkiem to wziąłbym białko-zawsze możesz,w razie braku źródła białka w lodówce,dać właśnie je do posiłku. Poza tym posiada pełną pulę aminokwasów,a BCAA tylko 3(chyba,że z glutaminą to 4 )

Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2012-07-19 19:36:09

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 174 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2119
Najwięcej pieniędzy przeznaczam na to, by mieć "coś" w lodówce, staram się nie mieć w niej chociaż trzy pełnowartościowe źródła białka (mięso, twaróg, jajka), dlatego też nigdy nie zastępowałem ich WPC - ono służyło mi tylko do szybkiego dostarczenia budulca po treningu. To co w mojej sytuacji będzie lepsze? Ćwiczę w domu, więc wszystko mam pod ręką. Pełna pula aminokwasów (WPC) będzie lepsze po treningu niż 10 g BCAA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Z WPC dostarczysz więcej białka niż z 10g BCAA(które to biako musiałbyś wliczyć w bilans,a raczej niespecjalnie jest Ci potrzebne). Skoro masz zawsze źródła białka w lodówce to kup BCAA-z resztą wydaje mi się,że to właśnie je bardziej chcesz kupić

Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2012-07-19 20:34:08

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 174 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2119
Bardziej chcę kupić to, co będzie w mojej sytuacji lepsze. Czyli brać 1800 g WPC od UNS i dawać 30 g po treningu, czy więcej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
To w takim razie teraz chcesz białko...
Lepiej mieć jednak proch w domu w razie wypadku-gdyby Ci jednak czegoś brakło. To ile dasz po treningu zależy od bilansu=ustalonej ilości białka w diecie. Daj tak,żeby się zgadzało

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak szybko przybrać na masie mieśniowej?

Następny temat

Prośba o ułożenie odpowiedniej diety

WHEY premium