SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę, 71kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6121
Dziś jako, że z wczoraj zostało sporo żarcia zjadłem sobie na śniadanie kuraka w sosie słodko-kwaśnym (~100gr) + owsiane (~120gr). Dobre takie śniadanko? To jest jedno z moich pytań, a drugie:

Do jakich posiłków dodawać warzywa i ile tak na oko? Obstawiam, że do drugiego, obiadu i przed treningowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6283 Napisanych postów 76110 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755267
Skoro laczsz dwa zalecane w diecie zrodla bialka i weglowanow to jak najbardziej dobre, to juz kwestia tego czy Ci smakuje. Warzywa dodawaj do kazdego posilku w ilosci min 300g.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6121
Poważnie do każdego? O kurde to powiem Ci, że przez ostatni miesiąc nie stosowałem się do tego bo po prostu nie miałem pojęcia, żeby dodawać do każdego po tyle, ale dzięki za info stary! Mógłbyś tylko przybliżyć mi dlaczego musi to być w każdym posiłku? Może mógłbyś zapodać mi link do jakiegoś artykułu na ten temat. Chętnie przeczytam w celu uzyskania konkretnej odpowiedzi + uzyskania wiedzy na ten temat. Dodam też, że mimo wszystko przytyłem ~2,5/3kg i teraz pytanie jeszcze raz dla pewności.. Zwiększyć ilości gdzie nigdzie tego jedzenie? Na przykład węgli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6283 Napisanych postów 76110 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755267
Trzeba zbac o zachowanie prawidlowej rownowagi kwasowo-zasadowej. Poczytaj o tym, jest w dziale sporo artykulow.

Jezeli efekty sie ciagle utrzymuja, tzn dalej nabierasz masy to nie dodawaj. Jezeli nastapila stagnacja to mozna dodac.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6121
Panowie mam do was bardzo ważne pytaniem, bowiem nie raz wyczytałem gdzieś, że posiłek przed snem należy jeść godzinę przed pójściem spać, ale co jeżeli nie będę się tego trzymał i dajmy na to zdarzy się, że zamiast tej godziny pójdę do wyra dwie czy trzy godziny potem? Czy skreśla to całą moją dietę i starania? Mam tutaj głownie na myśli przyrost masy. Oczywiście nie jest tak, że zawsze tak robię, ale tylko czasem i jak już to opóźnienie wynosi jakąś godzinkę i często spowodowane jest to tym, że nie zasypiam w przeciągu pięciu czy dziesięciu minut, no chyba, że jestem bardzo zmęczony. Dajmy na to, że jest parę czy paręnaście takich dni w miesiącu. Jak wielkie są tego straty? Wiecie... staram się i naprawdę chcę coś dla siebie w tej dziedzinie osiągnąć. Nie chcę być kulturystą, ale tak dla siebie po prostu chcę dobrze wyglądać + wynieść z tego jakąś wiedzę. Czekam na konkretne odpowiedzi z waszej strony. Z góry dziękuję, a teraz lecę spać. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4479
Bardzo dobrze, ze sie starasz i chcesz cos osiagnac to najwazniejsze. Posilek przed snem dobrze jest spozywac 1-2 godz. przed pojsciem spac. Ale mysle, ze jezeli to beda 2 lub 3 godziny od momentu zjedzenia posilku to nie robi wielkiej roznicy, naprawde imo nie ma co sie takimi rzeczami przejmowac. Wazne by sen byl dobry

Moms never understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Samirek jeśli mam być szczery lepiej na tym wyjdziesz właśnie tak spozywając albowiem naprawdopodobniej bedziesz miał lepszy sen bez "rewolucji" żółądkowych :)

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6121
Dzięki Panowie za konkretne odpowiedzi. Naprawdę nie wiem czy istnieje lepsze forum na temat tego wszystkie niż to. Cieszę się, że można na was liczyć. Teraz tylko jeszcze muszę uporządkować wszystko z tymi warzywami, żeby do każdego posiłku ich dodawać w podobnych ilościach jak napisał domer, ale sam nie wiem czy dam radę tyle ich wszamać ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6283 Napisanych postów 76110 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755267
Nie musi byc az tak szczegolowo. Jezeli w jednym zjedz duzo a w innym mniej to nic sie nie stanie

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6121
A jak mniej więcej wygląda sprawa mięsa? Teraz ogólnie Starszy zakupił mi 2kg mięsa z piersi kurczaka i wczoraj posegregowałem sobie wszystko po ~100/120/130gram na posiłek przed jak i po treningowy i pomroziłem. Ogólnie to moim celem jest spożywanie tego tylko właśnie w dni treningowe (przed i po treningu jak wyżej napisałem) bo wiem, że w tamtych posiłkach najlepiej jest dostarczać mięcho, więc dlatego tak zrobiłem bo niestety nie zawsze mam jakieś mięso, a jak teraz zakupił mi to Ojciec to chciałbym to wykorzystać. Czy dobrze robię ? A jak w ogólnie co do tego wygląda to u Was? Codziennie dajecie radę spożyć jakieś mięsko? Domyślam się, że tak jeżeli jesteście osobami pracującymi, ale no ja póki co nie i dlatego też czasem mam z tym problem i nie zawsze daję radę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta masówka do poprawki

Następny temat

posiłek po treningu, dobry czy nie dobry ?

WHEY premium